2733
عنوان

دوست ندارم برم پیش شوهرم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2105 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب مشکل چیه. از رابطه متنفری؟ تجربه تجاوز داشتی و میترسی ؟ خجالت می‌کشی؟ آدم لمسی ای نیستی ؟ سردی یا چی

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

اسی با اجازه منم عقدم نمیتونم تاپیک بزنم خیلی واجبه تروخدا اگه خودتم میدونی جواب بده یه ساعت پیش با بابام دعوام شد بابام فک کرد نامزدم گوش منو پر کرده ولی اینجوری نبود بعد داد زد اصلا نمی‌خوام دیگه شبا باهاش بری بیرون امشب قرار بود بریم بیرون به نظرت چیکار کنم برم ؟میترسم وحشی بازی دربیاره 

بابا این حرفا چیه،یه دختر کم سن و بی تجربه ست دیگه

خب کم سن و ساله خجالت میکشه ، از رابطه بدش میاد یا تجربه منفی داشته کلی علت داره

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706