2733

۱_ جادوی کلامی 

۲_ جادوی همخوابی که فقط شما دارید و هیچ کس دیگه ای نداره

اقایون درخواست دوستی ندن😐🔪🩸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استاد دو رو متوجه نشدم میشه توضیح بدین

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

۱ جادوی کلامی؛ 

۶ ماه همسرتون هر چی خربد حسابی تشکر کنید و اگر از شما برای انجام کاری مشورت خواصت بهش بگید 

حتما انجام بده  تو خودت عاقلی و بالغی عزیزم

اقایون درخواست دوستی ندن😐🔪🩸

فقط نام کاربریت😁

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿                                                                                                                                         به چشمهایم زل زد و گفت باهم درستش میکنیم!،  چه لذتی داشت همین باهم‌؛ حتی اگر باهم هیچ چیزی درست نشود                                                                            ✨سختترین حق الناس این است که به روح دیگران لطمه بزنی
۲_ چندین بار در این ۶ ماه از واژه چشم استفاده کنید یکی دوبارش هم جلوی جمع باشه

به اینا بود الان من باید رو مبل نشسته بود تو بهترین هوای کشور 

حالا این نه ی حرمتی واسم میذاشت کافی بود برام

بعضی نظریه ها رو ببخشید خاک بخورن خیلی خوبه

2706