2733

انشاالله میشین

چن وقته اقدامین؟

مشکلتون چیه؟

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یه سالمشکلی نداریم

خوب وقتی مشکلی نیست چرا ای وی اف  وچرا انقد هزینه؟

اولین قدم اینه که استرس نداشته باشین فکرتونو ازادکنین

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌

اگر میخواین میتونم یه چکاب رایگان براتون انجام بدم

اگر خدایی نکرده مشکلی باشه هم مشخص میشه میتونین حل کنین

سلام خوبی.رویان رفتین؟چیشد؟ازمایش دادین

سلام عزیزم

بله رفتم شوهرم آزمایش اسپرم داد گفتن مشکلی نداره 

برای خودم ازمایش و عکس رنگی نوشت که گفت هر وقت پریود شدی روز دوم آزمایش بده و عکس رنگی هم موند بعد پریود برم

بهم دارو هم داد کولی فولی و ویتامین دی و اووبوست

حالا جواب اینا آماده بشه دوباره میرم

سلام عزیزمبله رفتم شوهرم آزمایش اسپرم داد گفتن مشکلی نداره برای خودم ازمایش و عکس رنگی نوشت که گفت ه ...

خب خداروشکر ک‌مشکل نداشتی.منم ازمایشاتمو دادم.فردا میرم رویان واس عکس رنگی

بناوا سابق هستم🥴واسه‌مرحوم پدرم میشه صلوات بفرستین😢😢
خب خداروشکر ک‌مشکل نداشتی.منم ازمایشاتمو دادم.فردا میرم رویان واس عکس رنگی

من برای  عکس رنگی رویان نمیرم گفت هر جا بری فرقی نداره چون اینجا شلوغ میشه برو جای دیگه

راهنمای دوره همون محل خودمون میخام برم

شما میدونی آی یو آی برا اسپرم ضعیفه شوهر جواب میده یانه؟

اره عزیزم ایشالا جواب میده یه پودری ام هست برای اسپرم خیلی خوبه آندروفرتی لعد پنج سال اقدام دوماهه شوهرم اینو میخوره تازه فهمیدم باردارم 🥺 🥺 🥺 

اره عزیزم ایشالا جواب میده یه پودری ام هست برای اسپرم خیلی خوبه آندروفرتی لعد پنج سال اقدام دوماهه ش ...

منم دقیقا پنج ساله منتظرم 

اسپرماش شوهرم تعریفی ندارم😔😔

خداروشکر عزیزم که باردار شدی😘

شما میدونی آی یو آی برا اسپرم ضعیفه شوهر جواب میده یانه؟

شرمنده من درمورد روش های باروری اطلاعی ندارم

ولی میدونم که اسپرم ضعیف دراثر سردی اندام جنسی هست توطب سنتی درمان داره

2706