2777
2789

خسته شدم از بار مسئولیت فککری

چند ماه پیش حالش بد شد من تک و تنهاااا هررروز تو راه بینارستان

یککک نفررررر نگفت کمک میخوای؟

انقددد فشارروحی روم بود تو ماشین عینک دودی میزدم گریه میکردم خودش نفهمه

بعد کلی عکس و سیتی که سالم بود

دکترmriشو دید گفت تومور داری تو سرتو ولی بیخطر و مثل غده جرییه و نیازی به هیچی نیست

بعد اون گفتم مامانم بیا ببریم یع دکتر دیگ هی گفت نه

هرروز گذشت و تواین ۹ ماه اگ سردردم بگیره من میمیرم و زنده میشم

چند وقته خیلی زود خستع میشه رنگش زرد میشه هرچییی میگم بزیم دکتر میگه نه

امروز بیرون بودم رنگش زرد شد منم عصبییز شدم دیگ نفهمیدم چیکار میکنم

داد میزدم چرا نقش ادمای مظلوم و بازی میکنی؟؟ادم خودخواهی هستی

کلی دعوامون شد 

خدایی روانی شدم چیگار کنم؟

عزیزم ❤️

چقدر به فکرشی

شاید میترسه دکتر دیگه حرف خطرناک بزنه

نوبت بگیر زورکی ورش دار ببر

والله قیزام ! گوربا دوست ، چای دوست و طبیعت دوست . Ceraunophile#                                                                     ای عشق تو مگذار ! ای عشق تو مگذار!  که من به پیری برسم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

عزیزدلم💔💔توده های سر باعث تغییر رفتار و شخصیت اون آدم میشن،عصبی و سرد و بی احساس میشن، بعضی رفتارش ممکنه دست خودش نباشه

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
2801