2777
2789
عنوان

هم....ستر بازها بیان

129 بازدید | 17 پست

بچه ها هم.....ستر که دیشب لیست شد یعنی الان هرچی بازی کنیم بی فایده هست ؟

من خیلی بلد نیستم لطفاً حرفه آیا راهنماییم کنن

جوان زحادثه ای صد سال پیر میشود گاهی....

لیست نشده کی گفته لیست شده 

فعلا پیش فروشه که اصلا به ما ربط نداره

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

منم نشنیدم لیست شده باشه

هنوز ارزشو بین بازیکنا پخش نکردن که

برو تو قسمت رنکینگ ببین چندمی

نسبت به پروفیت سنجیده میشه

اگه چیزی رو تغییر ندی  یعنی دوباره انتخابش کردی . . . . . . . .   you can trust me , I'm a good Witch 
لیست نشده هنو از ۱۱ تیر تا ۱۱ مرداد یه تاریخی این بین لیست میشه ممکنه روز اول باشه ممکنه روز آخر الب ...

لیست که بشه دیگه بازی تمومه؟

جوان زحادثه ای صد سال پیر میشود گاهی....
همون دیگه پیش فروش که سکه ها رفته تو کیف

عزیزم این به ما ربطی نداره از ما که نمیخرن یا ما که نمیتونیم بفروشیم خود کمپانی همس. تر میفروشه

ضمنا پیش فروشش از چند روز پیش شروع شده 

کلمه همس.تر فی..لتر شده😂

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
یه سوال دیگه گلم پروفیت مهمه یا سکه ؟کدوم ارزش بیشتری داره ؟

پروفیت مهم تره اما این دلیل بر این نیست که سکه هیچ ارزشی نداره هر دو رو در تعادل باید نگه داشت 

اولویت با پرافیته اما حداقل موجودی ۱۰۰ میل سکه بمونه

2801