2777
2789
عنوان

واسه مهمونیه فردا استرس گرفتم تاپیک پربازدیدو خوندم

| مشاهده متن کامل بحث + 1876 بازدید | 107 پست

ب نظرم مرغتو ۶تا بگیر خورش کم درست کن 

چون مرغ رو اکثرا میخورن ولی خورش خیلی خورده نمیش 

برنجت خوبه چون تعداد خیلی بالاس همون ده تا باید اظافه بریزی ک اگ نصف جمعیت سرریز بریزن کم نیاد 

😐خداروشکر دارم از دست فامیل فرار میکنم😑بیخیال تو کاری ک راحت تره بکناصلا مرغتو بده بیرون درست کنن ...

😂😂😂😂

سخت نیس مرغ شکم پر زیاد فقط داخلشوپرمیکنی میزاری میپزه خورشتم مامانم درست میکنه برنج سخته فقط

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐خداروشکر دارم از دست فامیل فرار میکنم😑بیخیال تو کاری ک راحت تره بکناصلا مرغتو بده بیرون درست کنن ...

منم سه ساله ازدواج کردم روی فامیل ندیدم ن رفتم ن اومدن . سالی یبار با زنعموم تلفنی حرف میزنم اونم تولد ب تولد بهم زنگ میزنه

اما پیشنهادت خوبه از بیرون بگیرن خوبه

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
اها گفتی شکم پر !حواسم نبود که تیکه نمیکنیحداقل مرغاتو ۵ تا بکن واسه ۴۸ نفر میدونی چه سفره بلند و طو ...

اره واقعا 

ولی خب مخلفات وایناهم هس سفره پرمیشه

2802
ب نظرم مرغتو ۶تا بگیر خورش کم درست کن چون مرغ رو اکثرا میخورن ولی خورش خیلی خورده نمیش برنجت خوبه چو ...

ممنونم

😂😂😂😂سخت نیس مرغ شکم پر زیاد فقط داخلشوپرمیکنی میزاری میپزه خورشتم مامانم درست میکنه برنج سخته فق ...

مگه سرخش نمیکنی؟

دست گلش درد نکنه

آره برنج بخاطر سنگین بودنش سخته

🌸
منم سه ساله ازدواج کردم روی فامیل ندیدم ن رفتم ن اومدن . سالی یبار با زنعموم تلفنی حرف میزنم اونم تو ...

پارسال از بیرون گرفتیم جوجه و سوپ 

ولی شنیدیم یه حرفایی زدن

موادداخلشم کلی گرونه ولی دیگه چاره ای نیس ۶تا باید بگیریم

حالا میتونی شکم پرم درست نکنی خورشتی کنی هویج و اینام بزنی که به صرفه تر شه

ولی بنظرم کلا یک مدل غذا بدین که بقیم یاد بگیرن تجملات رو کم کنن و تو فشار نباشن بابت مهمونیها شما اگه اعتماد بنفشو دارین پیش قدم شین که ساده برگزار کنین اینطوری هم صله رحمه هم سادگی رو رسم کردین

منم سه ساله ازدواج کردم روی فامیل ندیدم ن رفتم ن اومدن . سالی یبار با زنعموم تلفنی حرف میزنم اونم تو ...

کلا فامیل دردسره... اون هرزگاهی ام ک خوش میگذره ارزش این همه آزارو نداره

🌸
مگه سرخش نمیکنی؟دست گلش درد نکنهآره برنج بخاطر سنگین بودنش سخته

نه 

اول مرغارو مزه دارمیکنیم بعد داخلشوپرمیکنیم میزاریم فر بعد میزاریم داخل سس بپزه

ممنون عزیزم

پارسال از بیرون گرفتیم جوجه و سوپ ولی شنیدیم یه حرفایی زدن

مرغ شکم پر بده بیرون واست بذارن تو فر اگه تو خونه سختته .از کجا میخوان بفهمن .چقدر زندگی رو سخت میگیرید .حرف زدن که زدن

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
حالا میتونی شکم پرم درست نکنی خورشتی کنی هویج و اینام بزنی که به صرفه تر شهولی بنظرم کلا یک مدل غذا ...

ممنون عزیزم دیگه موادشوخریدیم آره واقعا سادگی عالیه

مرغ شکم پر بده بیرون واست بذارن تو فر اگه تو خونه سختته .از کجا میخوان بفهمن .چقدر زندگی رو سخت میگی ...

اخه مرغه سخت نیس برنج سخته بنظرم

۶تاکافیه؟

اره شما که ماشالله این همه خرج میکنی دو تا مرغم روش.زیاد بیاد عیب نداره فقط کم نیاد.بعدا خودتون میخورین. من مرغم زیاد بیاد بعدا کرفس میریزم یا ریش ریش میکنم باهاش رشته پلو درست میکنم یا مثل قیمه و....

جیش تو این زندگی😒
2801