2733
عنوان

مادرشوهرم میگه عروسیتو بیا خونه بگیر 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1448 بازدید | 76 پست
الان ما خونه نداریم ماشین هم شاید مجبور بشیم بفروشیم ینی نباید عروسی بگیریم؟🤕

نه عزیزم من چنین چی ی گفتم؟؟؟

من خودمم هنوز خونه ندارم و ماشینمون پراید ولی کلی هزینه کردیم برای عروسیمون

هر کسی حق اینو داره بهترینها رو برای عروسیش بخواد چون اون جشن فقط یه بار اتفاق میفته

من میگم چون الان دارن پس به اونا ربطی نداره ک نظر بدن

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حرف مفته بذار بزنن فقط جوگیر نشی سر لجبازی با اونا الکی خودتو شوهرتو اذیت کنی. مثلا بگن لباست حتما ب ...

توجهی نمیکنم به حرفشون

دوتایی تصمیم میگیریم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
عزیزم ما کلا مراسمات منطقمون فرق دارهبعد عروسی کادوها ی مبلغ تقریبا زیادینمثلا ۱ تا ۱و نیم جمع میشه ...

بله درسته ماهم هر خانواده ای حداقل ۵ تومن کادو میدن ولی ما با پول کادوهامون که ۴۰۰ شد فقط پول تالار رو دادیم 

ما چون خونه نداشتیم و کسی دستمون نبود کلی پول خونه دادیم 

شوهر من سنش کمه ولی با همین سنش بهترین وسیله ها و بهترین عروسی و تالار وحتی بهترین خونه ی منطقه رو برام گرفت 

بله درسته ماهم هر خانواده ای حداقل ۵ تومن کادو میدن ولی ما با پول کادوهامون که ۴۰۰ شد فقط پول تالار ...

افرین همینکه روی پای خودش بوده عالیه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
افرین همینکه روی پای خودش بوده عالیه

طفلک پاره شده تو این ۸ ماه با اینهمه قسط و قرض😂

ولی خداروشکر با همین ۲۲ سال سنش زندگیشو می‌تونه جمع کنه تا ۲۷ . ۲۸ سالگی همه چی می‌تونه داشته باشه 

چ عجیبن برام دخترایی ک انقد درگیر مراسمات عروسی ان و خرج میتراشن

منظورم شما نیس کلی میگم اینجا خیلی تدارکات عجیبی دیدم تو سایت،خوبه ادم جوری عروسی نیگره ک داماد بره زیر بار قرض و وام و چون تو زندگی فشارش رو خودمونم هست

کچی‌کورد
به نظر من اگر وضع شوهرت خوبه و بعدا توش نمی مونی خرج کن چون حسرت میشه برات

از الان میخوان زیر دستشون زندگی کنیم

دلم نمیخواد دخالت کنن

سبک زندگیشون اصلا درست نیست

خیلی مشکل داره

به نظر من هررررررر کاری دوست داری برای عروسیت بکن 

عقب مونده های شوهر منم ب من گفتن بیا عروسیتو توی یه مرکز خیریه بگیر(پدرشوهرم مولتی میلیارده ولی عین فقرا زندگی میکنه)

اخرش میدونی چی شد؟؟. ترررررررررر خورد به فیلم عروسیم 

برای باغ التماس شوهرم کردم فقط یک ساعت رزرو کرد ک پول بیشتر نده!!!!!!! رفت از یه دهات کوره یه فیلم بردار اورد ک حاااااالم ب هم میخوره از فیلم و عکسام

ارزوی لباس عروسی که خودم میخواستم رو دلم موند!!!!!!!!!
همش برام عقده شده 

تو هرررررررر کاری دلت خواست بکن لطفااااا💔💔💔💔💔💔💔💔

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱

چقدر حساسی 

ادم تو جمع که میشینه یه حرفی میزنه یه صحبتی میکنه 

هرچی گفتن اگه دیدی به صلاحته انجام بده

اگه دوست نداشتی هم رد شو 

بخوای به هر حرفی واکنش بدی باید با کل ادمای دورت قطع رابطه کنی

2706