2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هفته پیش که خونریزی داشتی حتما باید دکتر و سونو میرفتی رفتی؟

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

برو دکتر زود احتمالا هماتوم داری 

درد نداری؟

حتـے فکـ کردنـ بهتـ عمـ خندهـ رو میارهـ رو لبامـ:)🦋🖇تو دلی من صحیح و سالم به دنیا بیای💙😍عاشقتم من پسرکوچولوم🥺😘
بله رفتم سونو دادم گفتن بچه سالمه فقط دور بره جنین خون هست که با شیاف برطرف میشه

پس خیالت راحت باشه عزیرم.حتماازشیافت استفاده کن

هرکس بدمابه خلق گویدماسینه نمیخراشیم..ماخوبی اوبه خلق گوییم تاهردروغ گفته باشیم.. :)

اگه سونو رفتی و اوکی بوده و شیاف میزاری نگران نباش اون خون های مونده قهوه ای رنگ خارج میشه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

همون بخاطر هماتومه

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌸💗توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌸چقدر این روزا استرس دارم و مرددم... عادت کردن خیلی چیز بدیه! این روزا سخت درگیر دل کندن از این عادتها هستم. خدایا قوت قلبم باش💗