2733
عنوان

خاستگار

69 بازدید | 2 پست

دلم گرفته میخام حرف بزنم 

هر روز تو زندگیم دردسر دارم از دست مادرم 

یک سال پیش پسر عموم امد خاستگاری من قبول نکردم واسه اینکه پسر خوبی نبود اخلاق نداشت . بد دل بود . مادرم خیلی اذیتم کرد که به زور ازدواج کنم ولی با تمام قدرتم جنگیدم . گریه کردم اونم موفق نشد و همه چی تموم شد . بعد چند وقت کلا همه چی خوب شد تا اینکه دختر داییم و دختر خالم که بچه تر از من بودن  عقد بستن 

مادرم خیلی بهشون حسادت میکنه که خالم و داییم  داماد دار شدن    

اینقدر حسادت میکنه که بدگویی دامادهاشونو همه جا میکنه 

بعد منو سرزنش میکنه که پسر عموت باید قبول میکردی 

میدونه اون اصلا آدم خوبی نیست میخاد روزگار منو سیاه کنه میدونه با اون خوشبخت نمیشم ولی باز هر روز سرزنشم میکنه 

به خدا آرزوی مرگ خودمو از ته دل کردم 😭😭😭

خدا این جور مادری به هیچ کس نده  

عزیزم.سخته ولی سعی کن تا از کسی مطمئن نشدی ازدواج نکنی بخاطر هر ننه قمری..حالا هرکی میخواد باشه.بخدا از چاله تو چاه افتادنه

میشه برای شفای خواهرم دعا کنید ممنونم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید