2733
عنوان

شما چندماه یاچندسال بعداز عروسیتون

1135 بازدید | 54 پست

خونه تکونی حسااابی مثه پرده شستن پتو شستن فرش و مبل و تخت و اینارو تمیز کنید با فرچه، انجام دادید؟ 

من دوماه دیگه یه سال میشه ولی دلم میخواد همه اینکارارو انجام بدم ولی میترسم وسایلم کهنه بشن😑

اص قاطی کردم فک کنم 🤦🏻‍♀️

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو ان شاءالله؛ امام حسین عزیزم💔 اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻

۱۰ساله عروسی کردم همه اینارو باهم تاحالا انجام ندادم

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من کلا هروقت ببینم جایی از اتاق کثیف شده تمیزش میکنم مثلا موکت رو با شامپو فرش تمیز میکنم 

البته من الان یک هفته هست فقط که ازدواج کردم و مستقل هم نیستم زیر یک سقف با مادرشوهرم زندگی میکنم و بیست واحد هم امتحان دارم شرایط برام خیلی سخت میگذره اما در کل لکی چیزی بیفته رو پتویی چیزی با یه پارچه چیزی تمیزش میکنم اتاقو همیشه سعی میکنم مرتب نگه دارم وسایلشو نو نگه دارم

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
من کلا هروقت ببینم جایی از اتاق کثیف شده تمیزش میکنم مثلا موکت رو با شامپو فرش تمیز میکنم البته من ا ...

خدابه دادت برسه..بامادرشوهر 

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        

۶ساله خونه خودمم

تازه چند روز پیش دادم فرشارو شستن

پرده ام هنوز بهش دست نزدم

پتو شستم چندبار

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌸💗توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌸چقدر این روزا استرس دارم و مرددم... عادت کردن خیلی چیز بدیه! این روزا سخت درگیر دل کندن از این عادتها هستم. خدایا قوت قلبم باش💗
2706