2733
عنوان

شما چندماه یاچندسال بعداز عروسیتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1137 بازدید | 54 پست
نه ولی چون روفرشی میندازم نیاز نبود فرشامو هرسال بشورممبلامم هرسال خودم تمیز میکنم

مبلاتونو با چی تمیز میکنید؟ 

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو ان شاءالله؛ امام حسین عزیزم💔 اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻
خب چرا نمیشوری . من الان یک هفتس دارم خونه تکونی میکنم حس میکنم کل خونم داره برق میزنه . تموم پرده ه ...

تازه من معروفم ب تمیزی🤣

من فقط ب پرده و فرش دست نزدم چون نمیتونستم خودم بشورم. پرده ها بزرگ و سنگینن. شوهرمم همش میگه من وسواس دارم!

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌸💗توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌸چقدر این روزا استرس دارم و مرددم... عادت کردن خیلی چیز بدیه! این روزا سخت درگیر دل کندن از این عادتها هستم. خدایا قوت قلبم باش💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام ببین کجا کثیف شده همه رو با هم نمی‌خواد مثلا یه خونه جدا که کسی رفت و آمد زیاد نمیکنه نیاز به فرش شستن و... نداره فقط گرد گیری آشپزخونه چون چربی زیاد میگیره هر چقد تایم بین شست‌وشو کاهش پیدا کنه کار خودت سبک تو میشه برا مبل به نظرم اگه لک گرفته  

و بیشتر دیدم تایم ۲_۳ سال برا فرش و پتو دارن مطمئنن همهه ی پتو ها رو که استفاده نکردین برا پرده اگه کثیف نشده بی دلیل شستشو انجام نده رنگش می‌ره زود 

اینا رو از مامانم یاد گرفتم خودم هنوز عقدی هستم در کل زیاد وسواس نشون نده به قول مامانم صبر کن بچه ان شاالله داشته باشی خودت میدونی کثیفی واقعی چیه😂😂

از یه جا به بعد همه آدم ها ،همه بدی ها، کوتاهی ها همه رو بخشیدم به خود خدا😉   کاش خودمون مادر شوهر خوبی بشیم🤕😂 
خدابه دادت برسه..بامادرشوهر

مادرشوهرم خیلی زن گل و مهربونیه اما خب من مشکلم اینه که درس که دارم کمتر کار میکنم تو خونه حالا اون ممکنه سوبرداشت کنه ازم که عروس کلفت گیر آورده تو خونه هیچی نمیکنه تنها مشکلم اینه به مشکل دیگه اینکه هرروز نوه های مادرشوهرم اینجان گاهی خیلی اذییت میشم با بچه ها و الا من زنی مهربون تر و با محبت تر از مادرشوهرم ندیدم به عمرم

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
مادرشوهرم خیلی زن گل و مهربونیه اما خب من مشکلم اینه که درس که دارم کمتر کار میکنم تو خونه حالا اون ...

خداشکر ولی منی که ۱۲ سال تجربه دارم .سعی کن زودجمع وجورکنید مستقل بشید .الان هرکاری میکنم شوهرم قانع نمیشه .مشکلاتم چندبرابرشده اعصابم خراب

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
خداشکر ولی منی که ۱۲ سال تجربه دارم .سعی کن زودجمع وجورکنید مستقل بشید .الان هرکاری میکنم شوهرم قانع ...

من کلا شرط همسرم برای ازدواج نگهداری از مادرش بوده منم قبول کردم اما خونه مشکل داشت نتونستم مستقل بشیم اما اگه خدا بخاد بعدا یه خونه دوبلکس میگیریم مادرشوهرم طبقه پایین بشینه ما طبقه بالاش ولی خب در حال حاظر شرایط مالی برا خریدن خونه نداریم اونم دوبلکس

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
خداشکر ولی منی که ۱۲ سال تجربه دارم .سعی کن زودجمع وجورکنید مستقل بشید .الان هرکاری میکنم شوهرم قانع ...

شما هم با مادرشوهرتون زیر یک سقف زندگی میکنید؟بچه دارید؟تقسیم کارتون تو خونه چطوریه؟

مبلاتونو با چی تمیز میکنید؟

دستمال و اسپری چندمنظوره سیف قرمز

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜

بستگی به تمیز بودن کارهای خودت داره من بعد ۵ سال فرشم رو شستم چون اکثرا روفرشی روش بود 

بعد سه سال پرده چون سرخ کردنیهام رو تو بالکن انجام می‌دادم 

رو تختی هم دوماهی یبار 

گردگیری مبل هم سالی چهار بار با جاروبرقی 

پتو هم که سالی یبار 

رو بالشی هم دو ماهی یبار 

ولی کلا آدمیم که همه چی رو خوب تمیز نگهداری میکنم و نیاز به شستن کم میشه 

چون با شستشوی زیاد پارچه ها و وسایل از رنگ و رو میرن 

یه وقتی هم میبینی عروس بعد یکسال همه وسایلش چرک و از ریخت افتاده بستگی به آدمش داره

شما هم با مادرشوهرتون زیر یک سقف زندگی میکنید؟بچه دارید؟تقسیم کارتون تو خونه چطوریه؟

نه تویه ساختمانیم .تقسیم کارکجابوددختر.عین کلفت بودم براشون استراحت ازدستشون نداشتم یادم می افته خیرنبینن .نگفتن غریب هست خداروخوش نمیادبعد۴سال خدابهم بچه دادعزاگرفتن .من جنگ کردم دیگه پایین نرفتم کارم نکردم فقط حیاط میشورم راه پله تمیزمیکنم .الان دیگه یه دعوای دیگه کردیم فقط بهش سلام میدم تمام پایینم نمیرم

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
2706