2733

دوستان  به نظرتون کم محلی به مرد میتونه رفتارش رو درست کنه؟

چون من خیلی باهمسرم خوب هستم ولی اون همیشه سر ناهار یا شام که میشینیم باهم بخوریم صحبت میکنه تا حدی منو و خونوادم مسخره میکنه که من عصبی میشم و اون هیچ واکنشی نشون نمیده دیگه این آخری زدم تموم ظرف و ظروف هارو سر میز شام شکستم. واقعا نمیدونم باهاش چطور رفتار کنم من خیلی دختر آرومی بودم ولی هرچی میگذره دارم عصبی میشم

از طرفی ناراحت اینم که حامله نمیشم و مشکلاتی برای باردار شدن دارم و تحت نظر دکتر و قرص و دارو مصرف میکنم

خواهر شوهرم بارداره و همسرم رفته بود پیشش بهش سر بزنه و منو با خودش نبرده بود. اومده خونه شبش بهم گفت امروز پیش خواهرم بودم من گفتم چطور بود حالش رو پرسیدم برگشته بهم میگه حسادت رو تو چشات دارم میبینم خیلی حسودیت شد که پیش خواهرم بودم.

آخه خیلی خیلی ناز خواهرش رو میکشه من قبلا بارها بهش گفته بودم اینکار نکن حداقل اگه میکنن با من رفتارت رو تعادل باشه و مهربون و خوب باش.

حالا دیگه ۲ روز منتظرش نمیمونم که باهاش ناهار  بخورم میخوام یه چند وقتی برم خونه مامانم و تنهاش بذارم . نظرتون چیه واقعا نمیدونم چطوری باهاش رفتار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اشتباه کردی گفتی تعادل برقرار کن 

از همین جملت  حسودی  برداشت کرده  

تو هم بیخیال باش،‌ بذار بهش محبت کنه  میدونم ممکنه ناراحت شی  ولی بخیال باش 

حس میکنم اتو دادی دستش

شما خودت مامانت یا ابجیتو خیلی دوست نداری  ؟؟؟   به این فکر کن  اونم یکی از اعضای خانوادشه  

هر موقع  نشون دادی  هیچ حسی  ب این قضیه نداری شوهرتم دست از لجاجت میکشه

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫

ایشون نقطه ضعفتو برای خانوادت و خواهر شوهرت پیدا کرده واز عصبانی شدنت لذت میبره 

دفعه اینده اگه خانواده مسخره کرد بقدری خونسرد برخورد کن که تعجب کنه وحرف را عوض کن یا ناز خواهرشو کشید توهم از خوبیهای خواهرش بگو وهمراهی خواهرشو در حضور شوهرت بکن  

از سرش میپره هرچه تو فکرشه

رو همه جواب نمیدهبعضیا دنبال بهونه هستن پس بهونه دستش ندهبرو مشاوره

مشاعره باهام نمیاد و قبول نداره میگه خودم یه پا وکیل هستم چون حقوق خونده‌ . منم که بدون اجازه اش نمیتونم بیرون برم

ببین. قرار نیست با حرف و رفتار اون به آرامش برسی. التماسش نکن که رفتارش رو درست کنه. اون میبینه تو بهش چسبیدی اینجوری میکنه. زندگی خودت رو داشته باش. کار؛ ورزش ؛ هنر ؛ خانواده ؛ دوست ....در آخر شوهر یه گوشه از زندگیته. همه ی زندگیت نیست. بهش زیاد بها بدی اینجوری پررو میشه

سلام بنظرم نباید نقطه ضعف نشون بدی تا بلد بشه چجوری داغت کنه،بعدم هرگز ب حالت قهر خونه ت رو ترک نکن هرگز هرگز.

بشین تو خونه ب خودت برس ب خونه برس غذاتم اگر تاثیر داره تنهایی بخوری بخور 

هیچوقت مستقیم بد خانوادشو نگو یا نخواه کم توجهی کنه چون صددرصد بدتر میکنه.برای بچه هم اگر بهت سرکوفت زد بگو حتما هنوز قسمت ما نیست شاید خدا میخواد وقتی اخلاقت بهتر شد بهمون بچه بده.

هیچوقت غصه و ناله ی بچه دار نشدن رو جلوش نشون نده چون مردا اکثرا هار میشن باید خودشونو مقصر کرد تا کوتاه بیان

آن را که وفــا نیست، زِ عالـم کم باد...
ایشون نقطه ضعفتو برای خانوادت و خواهر شوهرت پیدا کرده واز عصبانی شدنت لذت میبره دفعه اینده اگه خانوا ...

شوهرم آدمیه که اگه من از خوبی خواهرش بگم میگه آره دقیقا درست میگی کلا خونواده خودش رو خیلی میپرسته.  اگه بگم خونه ما نریم از خداشه یا بگم بریم یه هفته خونه شما بمونیم از خداشه و بیشتر دوس داره بره اونجا . هر جوری  رفتار کنم درست نمیشه و همش حرفش اینه خواهرم مادرم. میگم چرا اینقد ناز خواهرت میکشی اون که زیاد خوشش نمیاد  میگه آخه اون مریضه بخاطر همون مریضش هم این بود که بارداری های نا موفق داشت. خب منم که همسرش هستم همین مشکل رو دارم بم گفت یه بار دیگه بارداری خارج رحم داشته باشی میبرمت میندازمت خونه بابات من توی شرایط سخت و کلی درد میکشیدم ۳ روز بیمارستان بستری بودم باهام این رفتار زشت رو داشت. جوری رفتارش بد بود که مامانم متوجه رفتار تند و عصبانیت هاش شد.الان که خواهرش باردار همش حواسش به اون

مردا بفهمن ب پاشون نشستی هرکار بخوان میکنن وای ب اینکه نشون بدی بهش چسبیدی و چقدر حرفاش مهمه.

از این ب بعد اصلا ب حرفاش و بی احترامیاش محل نذار نشون نده داغت کرده تا کم کم از سرش بیافته میدونم سخته منم خانواده م خط قرمزن برام اما اونی ک باید پیروز بشه تویی پس نباز.

جوری تو خونه رفتار کن انگار بود و نبودش فرق نداره ب خودت احترام بذار 

مهمتر از همه غصه ی بچه رو پیشش نخور

بعدم اصلاح سبک کن مطمئن باش زود بچه دار میشی نیاز نیست این همه داروی هورمونی بخوری ک بهم بریزی

آن را که وفــا نیست، زِ عالـم کم باد...
ببین. قرار نیست با حرف و رفتار اون به آرامش برسی. التماسش نکن که رفتارش رو درست کنه. اون میبینه تو ب ...

دقیقا درست میگی من تموم زندگیم شده همسرم و از طرفی فکرم فقط اینه که بچه بیارم. شاید باورتون نشه من فقط جمعه ها از خونه میام بیرون و تموم روز من خونه هستم ۳ سال زندگیم همینه. نه کار هنری نه خرید برای خودم نه ورزش نه دوست نه خونواده هیچ کسی دورم نیست 

2706