2733
عنوان

بیاین از زمان بی پولی تون بگین

192 بازدید | 29 پست

با یه پسره آشنا شدم خیلی وضعش خرابه ولی ما خداروشکر خوبیم هیچ وفت نمیتونم با بی پولی بسازم بیاین یراضیم کنین بیخیالش بشم توضیح کامل تاپیک های قبلی که گفتم منم جای دخترتون کمکم کنین

به نام خدا الان دارم توش شنا میکنم 

آه از غمی که تازه شود با غمی دگر... 🖤                                                                                                            ای قدس به تو از جان سلام :)  مسلمانان دو قبله دارند کعبه برای عبادت قدس برای شهادت..)                                                 یک ثانیه خورشیدم و یک ثانیه ابرم تلفیق غم و شادی و دلتنگی و صبرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یادم ننداز که دلم خونه 😢😠

تورو خدا بایکی هم سطح خودتون ازدواج کنید 

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔

یه سره همین تاپیکو میزنی جواب نگرفتی؟

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

اگه میخوای بدبخت نشی باهاش ازدواج نکن ...اگه میخوای چشم بچه ت با حسرت به مغازه ها نباشه ازدواج نکن باهاش .... بی پولی خیلی بده ... دردش تا مغز استخون میسوزونه .... از درد اینکه پول نداری لباس بخری پس از مهمونیا حذف میشی ....

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht

وقتی پول نداشته باشی برای هیچ کس مهم نیستی حتی عزیزترین کست 

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔

بی‌پولی یعنی باید چشمت رو روی لباسهای خوشگل وسایل آرایشی با کیفیت  رستوران های خوب ببندی وقتی پول نداری بقیه کمتر تحویلت میگیرن مثلا خواهر شوهرت یا زن داداشت پولدارن بخودشون خیلی می رسن ولی تو فقط باید نظاره گر باشه و سعی کنی حسرتشون رو نخوری و بقیه اونارو بیشتر تحویل میگیرن 

2706