2733
عنوان

گذشته ی شوهرم

129 بازدید | 5 پست

سلام عقدم شوهرم قبلا ازدواج کرده بوده طرف بهش خیانت میکنه و جدا میشن بعد چند باره که میریم خیابون شوهرم با فامیلای زن قبلیش سلام اینا میده وقتی فامیلاشو میبینه دیشب رفتیم پارک با خانواده ی شوهرم بعد یکی از فامیلا زن قبلی شوهرم و دیدن باهاش احوال پرسی کردن و سلام اینا دادن بعد شوهرم به خاهرش گفت این زنه کیه خاهرش گفت فامیل زن قبلیته یعنی انقد بدم اومد خدا میدونه کلا وقتی خانواده ی شوهرم از گذشته ی شوهرم میگن یا خود شوهرم به گذشتش فکر میکنه نابود میشم عصبی و ناراحت میشم جوری که با شوهرم سرد برخورد میکنم همون لحظه بعد شوهرم میگفت من با اون مشکل داشتم با خانوادش و فامیلاش مشکل نداشتم که وقتی عقد بودیم شوهرم با خانواده ی زن قبلیش چندبار پیام و اینا داده احوال پرسی کردن خیلی حالم بد میشه وقتی اینکارارو میبینیم بنظرتون چیکار کنم😔

به هردلیلی جدا شدن حالا باید اقوامش رو می بینه رو برگردونن؟!

من بنظرم کار بدی نکردن

خب یه سلام و علیک بوده چیشده مگه

خللی تو زندگی شخصی شما ایجاد شده!!

البته می‌توانستند بگن یه آشنای قدیمی بوده نیاز نبوده در حضور شما توضیح بیشتر بدن حالا درک اینو نداشتن

بنظرم شما حساسی

به هرحال عزیزم قبل شما همسرت یه گذشته داشته با علم این موضوع حاضر به ازدواج شدی

پروانه پشت پیله اش حس کرد راهی هست و رفت شاید به راه بسته هم باید امیدی بست و رفت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم خودتو بزار جای من شما باشی ناراحت نمیشی؟

به خداوندی خدا ذره ای ناراحت نمیشم

چقدر میخوام عمر کنم سر این مسائل ناراحت بشم

پروانه پشت پیله اش حس کرد راهی هست و رفت شاید به راه بسته هم باید امیدی بست و رفت