2733

سلام بچه ها دارم میترکم نمیدونم به کی بگم هیچ دوستی هم ندارم خانوادمم ناراحت میشن اگه بگم

شوهرم خیلی تخقیرم میکنه هیچوقت کارای خوبم رو نمیبینه ولی کوچکترین ضعفم رو میکوبه تو سرم 

امروزم داشت میرفت سرکار جلو در بهم گفت شلوار بچه بلنده کوتاهش کن بلد نیستی؟چه وضعشه با لحن تحقیر ...راستش لباس دخترم و دیروز خریدم شلوارش براش کمی بلنده از دیروز وقت نکردم کوتاه کنم و واقعا هم بلد نیستم باید ببرم مادرم کوتاه کنه منم بهم بر خورد در رو محکم تو روش بستم

رفت بیرون بهم زنگ زد که بیام خونه پدرت رو در مبارم پارت میکنم در رو به روی من محکن میبندی آشغال کثافط عوضی ...کثاااافط داد میزد ...بزار خونه بیام دهنت رو سرویس میکنم پررو شدی غلط کردی

منم گفتم افرین تموم شد...تربیتت رو بیشتر نشون بده 

دیروزم گیر داد بهم که بچم رو ببر بیرونااا منم بچه رو بردم بیرون یه دور زدم 

انقدر هوا گررم بود سرم درد گرفت بدجووور

دیشب تا اومد خونه گفتم حالم خوب نیست امروز رفتم بیرون آفتاب خورد تو سرم سرم درد گرفت 

یهو برگشت  با عصبااانیت و تنفر گفت چه مگه اه اونوقت جون من جون نیست؟؟!!!

منم با حرص گفتم ببخشید شرمنده معدرت میخوام

یا چندین وقت پیش نمیدونم چی گفتم یهو بهم گفت ک*کش همش ام تکرار میکرد 

از اون روز قلبم به حدی شکست که از همه حا بلاکش کردم و پیشش نخوابیدم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

این یارو مطمئنی با کسی در ارتباط نیست؟

نمیخوام ناراحتت کنم ولی حس میکنم زیر سرش بلند شده

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
ولی دلیل میشه اینهمه فحشای زشت بده من دل ندارم؟

یبار محکم بزن تو دهنش.  بگو منو با بقیع اشتباه گرفتی. احترام نگه داری احترام میبینی

من تو را با خون دل از یـــاد بردم، لـطف کن هرکجا چشمــت ب من افتاد، کــــج کن راه را. "

مقصر خودتی

به شدت برخورد کن مطلقا نگاهش نکن غذاشو بذار جلوش برو‌بشین رو مبل . کلا ازش فاصله بگیر بگو دهنت انقدر نجس شده بدم میاد نزدیکت بشم 

میگه بچه رو ببر بیرون نبر . شب گفت چرا نبردی بگو تو ایده میدی من عقل تو سرمه بچه رو تو گرما نبرم بیرون خیلی پدری اوکی پاشو الان خنکه بریم بیرون 

یبار محکم بزن تو دهنش. بگو منو با بقیع اشتباه گرفتی. احترام نگه داری احترام میبینی

بهش گفتم چند روز پیش گفتم فقط در کنارت زندکی میکنم دوستت ندارم دیگه اونم گفت ک*کش خرف بدی نیست که عادیه چیه مگه و فلان....

مقصر خودتیبه شدت برخورد کن مطلقا نگاهش نکن غذاشو بذار جلوش برو‌بشین رو مبل . کلا ازش فاصله بگیر بگو ...

کلا خیلی دستور میده اتفاقا امروز قبل اینکه در و ببندم باز گفت بچه رو ببر بیرونا منم گفتم چی میخوای از جونم تو این گرما کی بچه میبره بیرون دیروز رفتم هیچکس همسن بچه من بیرون نبود سرمم دردگرفت لطفا بزار خودم تربیت کنم بچم رو 

بهش گفتم چند روز پیش گفتم فقط در کنارت زندکی میکنم دوستت ندارم دیگه اونم گفت ک*کش خرف بدی نیست که عا ...

میگفتی بد نیست چرا به فک و فامیلهات نمیگی؟ پس من برم جلوشون بگم شوهرم فلان کش شده نقل زبونش بهت بر نمیخوره دیگه؟ 

2706