2733
عنوان

شما هم تا حالا اینجوری شدین؟

56 بازدید | 7 پست

بچه ها من جدیدا اخلاقیاتم یه جوری شده انگار اعتقادات قبلیم داره عوض میشه و داره اعتقادات جدید که هیچ درکی ازشون ندارم جایگزین میشه

مثلا من قبلا توی دلم اگه یکیو میدیدم که زیبایی نداره بنظرم زشت میومد یا لباسش مثلا سلیقم نبود میگم زشته به زبون نمیاوردما ولی توی دلم 

ولی جدیدا یه جوری شدم که فهمیدم هیچ زشتی انگار وجود نداره این بینش مایه که اون چیزو زشت یا زیبا میکنه مثلا فلانی زشته مبگم شاید از نظر یکی دیگه خوشگل بیاد پس زشت نیست یا بعضی موقع ها یکم سعی دارم خودمو قانع کنم میگم نظر من اینه که طرف زشته یا این لباس مناسب نیست یا هرچی دیگه بعد با خودم میگم خب این نظر داره از کجا سرچشمه میگیره این اعتقادات منشا کجاست واقعا نمی دونم انگار شبیه ادمی شدم که تازه با دنیا امده و هیچ درکی نداره و چیزی نمی دونم 

بنظرتون اینا طبیعیه؟  شما هم اینجوری شدید تا حالا؟ 

من جدیدا خیلی حساس شدم راجب هرچی میخوام اظهار نظر کنم یا هرچی میبینم این میاد سراغم

طبیعیه. جهان بینی و باورها همیشه ثابت نمیمونه، با بالغ شدن دید انسان تغییر میکنه

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     

تازه داری انسانیت به خرج میدی و چندین بعد از یه ماجرا را میبینی ....دیدگاه قبلت اشتباه بوده ...چون معتقدبودی همه باید زیبا و خوش پوش و باسلیقه شما هماهنگ باشن وگرنه زشتن ....الان تازه نرمال شدی افرین ...انشاالله روز به روز بزرگتر و عاقل تربشی

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو از ماتریکس خارج شدی

شوخی میکنم😂 خب این خیلی خوبه و نشون میده ذهنت داره بالغتر و بهتر میشه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
تازه داری انسانیت به خرج میدی و چندین بعد از یه ماجرا را میبینی ....دیدگاه قبلت اشتباه بوده ...چون م ...

ااخه واسم عجیبه 

ادما خیلیاشون سلیقه دارن و اون منحصر به خودشونه

اما من انگار هیچ حسی ندارم دوست داشتم مثل قبلنم بودم حداقل یه نظری داشتم

فلانی تیپش زشت_ رنگا هماهنگی نداره: قیافش خیلی بده دهاتیه و هزار جور چیز دیگه

اما من واقعا به اینا هیچ حسی ندارم جدیدا میگم شاید به نظر یکی دیگه خوشگل بیاد انگار هیچ زیبایی و زشتی مطلقی توی دنیا وجود نداره این بینش مایه که اونو زشت میکنه نمی دونم بینش من این شده جدیدا 

ااخه واسم عجیبه ادما خیلیاشون سلیقه دارن و اون منحصر به خودشونهاما من انگار هیچ حسی ندارم دوست داشتم ...

داری بزرگ و عاقل میشی بیشترباید خوشحال باشی و ازطرفی دائم باخودت زیبایی و خصلت های خوب را مرور کنی که عادت کنی 

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
خداروشکر ولی دائما توی درونم درحال جنگ و دعوا هم فکرم درگیره همش

بهتر میشی نگران نباش

دنبال آرامش و خوشبختی باشی و رو خودت کار کنی،کسی رو نرنجونی مطمئن باش بهش میرسی

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊