2733
عنوان

دلم گرفته

38 بازدید | 8 پست

۱۹سالمه با این که سنی ندارم ولی حس اضافه بودن میکنم تو خونه هر چی هم میگم میگن مگه چیکار میکنی انقدر طلبکاری 

در صورتی که من همش تو اتاقمم و کاری به کسی ندارم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخدا خسته شدم دیگه😞امروز جز گریه کردن کاری نکردم

عزمتو جزم کن و برو سرکار و مستقل شو از لحاظ مالی 

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
نمیزارن

رو حرفت مقاومت کن راحت کنار نکش ...الان خونه پدر نتونی حرف بزنی فردا خونه شوهرم همینی ...توروخدا نسل های جدید دوباره تکرار ماها نشید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
رو حرفت مقاومت کن راحت کنار نکش ...الان خونه پدر نتونی حرف بزنی فردا خونه شوهرم همینی ...توروخدا نسل ...

پارسال چقدر بحث کردم زیربار نمیرن .نمیدونم دیگه چیکار کنم

پارسال چقدر بحث کردم زیربار نمیرن .نمیدونم دیگه چیکار کنم

باهاشون منطقی حرف بزن مخصوصا با مامانت بگو مامان نمیخوام جیره خور شوهر باشم ...بگو تو اجتماع باشم موقعیت های بهتری دارم ..بگو مامان گلم خواهشا کمکم کن ... مادرتو راضی کن بهر نحوی که میتونی .... بگو هرجا که تو تایید کنی من میرم سرکار هرجا تو بگی .... بگو مامان مگه جز تو کی میتونه پشتم باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باهاشون منطقی حرف بزن مخصوصا با مامانت بگو مامان نمیخوام جیره خور شوهر باشم ...بگو تو اجتماع باشم مو ...

بابای من یه اخلاقی داره که حتی نمیزاره مامانم بره سرکار چه برسه من .گاهی وقتا از حضور خودم متنفرم