2733
عنوان

فقط و فقط خانم های معتقد ومذهبی وچادری بیان🤍

| مشاهده متن کامل بحث + 6532 بازدید | 282 پست
نه عزیزم کی گفته آرایش مشکل داره؟ حتی تو اسلام آرایش مخصوص دختر خانم ها داریم و زن حتی موقع نماز بای ...

ببخشید ولی فکر نکنم منظور از آرایش در نماز زدن کرم و رژلب و لاک باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باور کن ناخن های کاشتی که تا نصفه ی ناخن اومده بالا و مژه های کاشتی که نصفش ریخته و بقیه ش کج و کوله شده و ژل لبی که لبارو از وسط قاچ کرده و صورتی که انواع مواد آرایشی روش ماسیده اصلا زیبایی نداره 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

ب نظرم ی نتیجه گیری خیلی کلی:

ی چادری مرتب هست اماآرایش کرده اونم غلیظ برای خیابونوکوچه نیست...

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باافتخار دخترایرانم دوست پسرداشتن یا دوستِ پسرداشتن توهین به دختره!پس ربطی به عقیده نداره❌️توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 شمامجبورنیستی که توایران زندگی کنی ولی اگرداری زندگی می کنی مجبوری که به قوانین اسلامی احترام بگذاری!آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️ ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.لطفا لطفا درموردچیزی که نمیدونید مخصوصا درحکم شرعی،نظرندید👌✅️خدااگه راحتیمون میخاست نمیومد احکام بنویسه.کاربرایی که میگین خداراحتیمونومیخاد،اگراینطور بود پس همه دزد بودند چون خداراحتیشونومیخاست!از راحتتره ازساعت هاعرق ریختن! پس الکی بهانه هایی مثل ایناتشریفاته،الکیه رورواج ندید✅️❌️سوالات شرعی ودینیتون رامی تونیدبه صورت آفلاین وآنلاین که دارید ازسایت پاسخگویی سوال کنید وپاسخ درست بگیرید✅️👌❌️عقب مونده نیستم.افکارمم پوسیده نیست امایادگرفتم ارزشهامو پای کسی که ممکنه فردانباشه نزارم🙂

چه عاقلانه جواب همو میدید زنده و پاینده باشید کسی که اعتقاد نداره نیومده تو تاپیک و احترام گذاشته ایکاش این احترام متقابل بود و اگر کاربری تاپیک کاشت ناخن میذاشت نمیومدید تا هفت نسلش رو کافر خطاب کنید !

ریپ نزنید لطفاً 

آره دقیقا فکر میکنم همین طوره،به خاطر همین گیج شدم

شما خودت باید برای خودتون حد و حدود تعریف کنید.پیش خدا کم و زیادش اهمیتی نداره فقط از تعادل خارج نشه. آرایش کم و روسری رنگی و کفش و کیف خوشگل و لاک ناخون کمرنگی که خیلی تو چشم نباشه کم و زیاد هست. افراطی ها خودشون راحت هستن اونجور ساده افراطی زندگی کنن و حتما نیاز برای تو جامعه بودن رو برای خودشون از بین بردن حالا به طرق مختلف. بخوای تو جامعه باشی نمیشه خیلی در بند مرتب بودن و زیبایی نبود چون پس زده میشی و رو روانت تاثیر میذاره 

میشه بگین چطوری به پوستتون می‌رسید ؟

هرشب و هر صبح به ترتیب میسلار ، ژل شستشو، تونر ، کرم آبرسان و اگر روز باشه کرم ضد آفتاب هم میزنم 

هر دوهفته اسکراب میکنم همراه ماسک 

هر ماهی یکبارم دستگاه میکرودرم میکنم

ولی خب چند وقتیه تنبلیم کرده گذاشتم کنار بعضیاشو 🤣و از لحاظ آرایشم که دیگه هیچی نگم😌😬

آسمان فرصت پرواز بلندیست ...قصه اینست چه اندازه کبوتر باشی
برای رسیدگی به خود به نظر من سلامتی مهمتره مثلا من به پوستم میرسم روتین پوستی دارمسالانه میرم دندان ...

من هر چی مذهبی دیدم ماشالله موها و ابروهای پر دارن

چیکار میکنید

بخدا از ابروهتم عکس بدم میبینی کچلم

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

گاهگاهی چادر میپوشم بیشتر مانتو چون با چادر شال و روسریم بهم میریزه نمیتونم جمعش کنم

اهل آرایش نیستم

کاشت ناخن و اینهایی که برای نماز و غسل اشکال ایجاد میکنه ندارم

قطعا اگر روزی بخوام ناخن بکارم و رنگ جیغ و ژل و کلا پلنگ باشم میرم تو جامعه پلنگها و به جامعه چادری ها احترام میذارم

چرا قیمه هارو میریزید توی ماستا.  اصلا فلسفه حجاب چیه؟؟؟؟ 

در جریانید دیگه ان شالله.      درمورد رسیدن هم توی همین تهران دیدم این چادریا توی جمع خانمها و محرمهاشون شیکترینن و حتی شیکترین زینت ها از لباس و ارایش و طلا رو دارن که باور کنید این آرایشها ی خانمها توی خیابون پیششون گمه 

2706