2777
2789

سلام‌خانوما من تنبلی تخمدان داشتم پریود نمیشدم ولی بعدش حدودا تنظیم شده بود  الان دوماهه اصلاح سبکم وتو اقدام ....ماه پیش چهارپنج روز جلو انداختم اما این دفعه بعد ۲۲روز پریود شدم ..احتمال داره این ماه باردار بشم؟!؟  

عزیزم دوست خواهرم تا ماه ۷ بارداری پریود میشده و اصلا نمیدونسته ک حامله س ی روز دل درد شدید میشه میره دکتر متوجه میشه ک ۷ ماهه س البته کلا بچه نمیخواسته و فکر میکرده ک دیگه بخاطر سنش حامله نمیشه شما هم ی چک بکن با د‌کتر 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
عزیزم دوست خواهرم تا ماه ۷ بارداری پریود میشده و اصلا نمیدونسته ک حامله س ی روز دل درد شدید میشه میر ...

اخه من میدونم باردار نیستم ...الان دوماهه چون ویتامین ومکمل میخورم پریودیام جلو میفتن و بجای دوره پنج روزه به هفت هشت روز میرسن 

اخه من میدونم باردار نیستم ...الان دوماهه چون ویتامین ومکمل میخورم پریودیام جلو میفتن و بجای دوره پن ...

عزیزم ۲۵.۲۸.۳۰ روزه طبیعیه مشکل نداره حتی بعضیا ۲۰ روزه س ک اونم اوکیه 

اخه من میدونم باردار نیستم ...الان دوماهه چون ویتامین ومکمل میخورم پریودیام جلو میفتن و بجای دوره پن ...

ی خانم دکتری بود من قبلا پیجشو داشتم میگفت تا ده روز اوکیه جای نگرانی نداره 

ولی بازم برا اطمینان میتونی بپرسی اگه شرایط حظوری رفتنم نداری تلفنی زنگ بزن بهت میگن 

عزیزم ۲۵.۲۸.۳۰ روزه طبیعیه مشکل نداره حتی بعضیا ۲۰ روزه س ک اونم اوکیه

ممنون عزیزم...گفتم شاید مشکلی چیزیه... اخه میگن جلو بندازی خوبه اما من چون سابقه نداشتم اصلا فکرمو خیلی درگیر کرده

این عقب جلو شدنا تو تنبلی تخمدان و همچنین تو اصلاح سبک طبیعیه تا وقتی ک سیکلت منظم شه

😂چقدر‌پروفایلتون جذابه..... امیدوارم که به پریودی بعدی نرسه و باردار بشم ..اما سیکلم خیلی بهم ریخت یهو

ممنون عزیزم...گفتم شاید مشکلی چیزیه... اخه میگن جلو بندازی خوبه اما من چون سابقه نداشتم اصلا فکرمو خ ...

ببین پریود شدن گاهی بخاطر ی سری داروها و شرایط محیطی عقب و جلو میشه برا اونایی ک همیشه اینجورین خوب نیست ولی برا شما طبق چیزی ک میگی اوکیه خیالت راحت 

ولی بازم برا اطمینان میتونی بپرسی اگه شرایط حظوری رفتنم نداری تلفنی زنگ بزن بهت میگن

مامایی ک تخت نظرشم ک میگفت طبیعیه اما الان هفت روزه تورختخوابم از شدت خون ریزی و درد

2801