2777
2789

داشتم با یکی از دخترای فامیلمون ک دوستمم هس حرف میزدم گف عروسی داداشت لباس چی بخریم گفتم من رنگای کرم و نقره ای رو دوس دارم با خاکستری.گفتم شاید یکی ازینارو بگیرم برگشته میگه چییی تو خواهرشوهری نباید اینارو بپوشی مشکی قشنگه مشکی بخر خواستم بگم ریدم تو همچین عقایدی حالا خوبه نگفتم سفید.بیاید یکم منطقی فک کنید کسی ک عروسی داداشش باشه میتونه لباسی بپوشه ک دلش میخواد بخصوص ماها ک کوردیم و لباس کوردی هیچ شباهتی با لباس عروس نداره لطفا یکم عاقل باشید و اینقد گارد نداشته باشید نسبت به این قضیه

حساس نشو کاربری دست سه نفره :/
فکر میکنم این فقط عقاید دوست شماست کی گفته خواهر داماد لباس قشنگ نپوشه

یه چرخ تو تاپیکای همین سایت بزن متوجه میشی چقد طرز فکرا پوسیدس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا عقاید خاله زنکاست

من که جشن بگیرم برام هیچ اهمیتی نداره کی چی میپوشه

مگه تکلیف تعیین کن مردمم

عروس شدن هم مدال افتخار نداره که اون شب تک باشه

هر چی دوست داری بپوش هر رنگی

چو عقیقی به نگینی ❤یارا تو همینی ❤سوغات تویی که اینچنین شیرینی❤عشقی ست اگر به سلطنت بنشینی❤تو که پیروز نبردی یارا تو چه کردی ❤هر لحظه به دور هر دومان میگردی❤  جانی ست که از عشق به در آوردی ❤ صد ساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم❤ صد ساله بشی یارم افسانه بسیارم ❤آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم ❤تو ❤👨‍💼Ⓜ️❤هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤
2802
اینا عقاید خاله زنکاستمن که جشن بگیرم برام هیچ اهمیتی نداره کی چی میپوشهمگه تکلیف تعیین کن مردممعروس ...

دقیقا.اگ یه خواهرشوهر یه لباس ساده روشن بپوشه کلی پشتش حرف میگن میگن عقده ایه نذاشته عروس به چشم بیاد.عروسی من یه دخترخانومی تازه عروس بود لباساش کلا سفید بود ولی من خودم دلم ضعف رقت واسه خوشگلیش مگه چه عیبی داره نرفته ک لباس عروس بپوشه