2777
2789
عنوان

همه باهامون قهرن بگین چراااا

260 بازدید | 17 پست

جدیدا همه باهامون قهر میکنن

خونواده هایی ک باهاشون خیلییی صمیمی بودیم یا فقط یه دوست و آشنای ساده بودیم یهویی باهامون قطع رابطه میکنن بیرون میبینمشون خودشونو میزنن به ندیدن نگاشونو میدزدن حتی وقتی فاصله ی یک قدمی هستیم خانوادم هم اخلاقشون یطوریه ک وقتی بهشون میگم حداقل از یکیشون دلیل رفتارشون رو بپرسین میگن مهم نیست نمیتونیم مردم و وادار کنیم باهامون در ارتباط باشن هر جور دوست دارن. 

بخدا نه به کسی بدی کردیم نه پشت سر کسی حرف زدیم نه مال کسی و خوردیم بخدااااا نه پیشرفتی کردیم ک بگم چشم دیدن ندارن، نه پست رفت ک بگم دیگه در حد خودشون نمیدونن یعنی واقعن هیچی خودمونم موندیم چرا این طوری شده چرا باید خانواده ای ک 16 سال باهاشون رفت و آمد داشتیم و خیلی صمیمی بودیم یهویی قطع ارتباط میکنن بدون اینکه دلیلشو بدونیم هر کی هم ازشون پرسیده جواب سربالا دادن یعنی واقعن چیزی نبوده ک بخوان قطع ارتباط کنن بخاطرش این فقط یه مورد از 7،8 تاس

لطفن بهم نگین بیخیال شو

خیلی ذهنمو درگیر کرده چرا باید چندین خانواده چندین آدم باهامون قهر کنن بخصوص با مامانم بدون اینکه هیچ اتفاقی بیافته 

شنیدم بعضیا پشت سرمون میگن ک حتمن آدمای بدی هستن ک همه با اینا قطع رابطه کردن بخدا اینجوری نیست من مامان بابام با هیشکی هیچ کاری ندارن از خوشبختی و خوشحالیه مردم خیلی خوشحال میشن ولی چرا مردم با ما اینطوری رفتار می کنن تا حالا براتون پیش اومده فک میکنین دلیلش چیه؟ 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

دودلیل داره شاید یکی پشت سرتون به دروغ حرفی زده و دنبال فتنه گری بوده یا شایدم کسی براتون دعا گرفته ...

این همه رو خوندییییی🥺

درد را باران نمیشورد ولی.... زیر باران زیر باران گریه کن
2802

فامیلای ما ۱۳ سال اومدن خونمون خوردن ریختن رفتن

الان خودشونو چس کردن

البته چندتاشون

بقیشون از خداشونه بریم بیایم 

ولی ما دگ نمیریم حوصله نداریم بعد از ی سری اتفاقا 

مردم گریز شدیم

این چیزا به مرور زمان بدون دلیل خاصی پیش میاد.. دنبال دلیل نگرد چون پیدا نمیکنی من خودمم همینم بدون دلیل بارها اطرافیان ناپدید شدن یا اینکه خودمم از نظر بعضیا محو وناپیدا.. ـ

چیکار کردین؟ اگه دعا باشه چیکار باید بکنیم؟

عزیزم برای ما طلسم مرگ بود و علاوه براون  چون تو خونمون دفینه بود محافظش نمیذاشت مهمون تو خونمون بیاد سنگ پرت میکرد و .... مااز اون خونه رفتیم و فقط نعوذتین میخونیم ببین اگر به چشم نبینی فکر میکنی خرافاته یشب خونه قدیمی مادربزرگم بخوابی به همه چی ایمان میاری 

2801