2733
عنوان

بیاید داستان زندگیم رو بگم تا بدونید کارما خدا وجود داره.

| مشاهده متن کامل بحث + 28263 بازدید | 254 پست

اوستا سامان خاااک برسرررت 

مگه خودت زن نداری بی ناموووس

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿                                                                                                                                         به چشمهایم زل زد و گفت باهم درستش میکنیم!،  چه لذتی داشت همین باهم‌؛ حتی اگر باهم هیچ چیزی درست نشود                                                                            ✨سختترین حق الناس این است که به روح دیگران لطمه بزنی
من اگه درمورد کسی باشه کارما دهنمو سرویس میکنهحالا برعکسش یکی با من یه چیزی کنه نه تنها کارما کاریش ...

دهنت سرویس بخدا دقیقا‌😂😂😂

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بعد از ظهر که دیگه مدرک نداشتم زنگ زدم به زنشو گفتم شوهرت مزاحم من میشه ولی زنه باور نکرد و داد زد سر منو گفت خفه شو داری دروغ میگی و یه عالمه فحش خاک بر س..ری داد به من و گفت من میرم به شوهرت میگم که تو چشمت دنبال شوهر منه 

والا ادم زنش را نمیفرسته سر ساختمون...همسرتون خیلی خوش خیال بودند و همه را مثل خودشون میدیدن ...

شوهرم خیلی آدم ساده و صافیه و میدونه که من هرگز همچین کار هایی نمیکنم اخه

بعد از ظهر که دیگه مدرک نداشتم زنگ زدم به زنشو گفتم شوهرت مزاحم من میشه ولی زنه باور نکرد و داد زد س ...

عزیزم اگه مبخاستی به کسی بگی اون شخص همسرت بود، نه یه زن غریبه که دوتاهم روش بزاره ابروتو ببره

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿                                                                                                                                         به چشمهایم زل زد و گفت باهم درستش میکنیم!،  چه لذتی داشت همین باهم‌؛ حتی اگر باهم هیچ چیزی درست نشود                                                                            ✨سختترین حق الناس این است که به روح دیگران لطمه بزنی
زنش رو از قبل میشناختی ؟ از کجا شماره اش رو پیدا کردی ؟

لابد اوستا سامان سادگی کرده شماره زنش را داده به استارتر 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
شوهرم خیلی آدم ساده و صافیه و میدونه که من هرگز همچین کار هایی نمیکنم اخه

مساله اعتماد به شما نیست، اعتماد به دیگران و اوستا هست

خلاصه زنش که اسمش بنفشه بود از ۱۰ شب تا صبح به من پیام داد و یه عالمه فحش نوشت . حتی برای من نوشته بود تو پولی هستی به همه مردا پول میدی که بیان بک..ننت . تا صبح یه سره فقط پیام فرستاد

2706