2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

یه عفونت ویروسی داره احتمالا

اگه شیرخواره ، اشتهاش کم شده و تب داره بهتره بستری شه

تالاسمی مینورم داره

اگه اطلاعات راجع به پزشکی و دندان و دارو ملی و پردیس و تعهدی میخوای تاپیکمو نگاه کن
2802
از دیشب تب میکنه،زیربغل تا ۳۸.۶ هم رفتهبعد با استامینوفن پایین نمیاد اصلا انگار نه انگار استامینوفن ...

تب اللن خطرناکه همین الان ببرش دکتر بهداشت اینا دارن میگن در صورت تب بچه رو تو خونه نگه ندارین

تب اللن خطرناکه همین الان ببرش دکتر بهداشت اینا دارن میگن در صورت تب بچه رو تو خونه نگه ندارین

دیشب درمانگاه بودیم دیگه متخصص اطفال دیدش،فقط سفیکسیم ۱۰۰داد با قطره استامینوفن

کم خونیعفونت

عفونتش زیاده؟ دکتر گفته کمه ولی خیلی تبش بالا میره مثلا من واکسن میزدیم براش نهایت تا سی و هفت و خورده ای میرفت الان تا ۳۹و خورده ای هم رفته از دیشب،مگه چقدر عفونته آخه😞

یه عفونت ویروسی داره احتمالااگه شیرخواره ، اشتهاش کم شده و تب داره بهتره بستری شهتالاسمی مینورم داره

ده ماهشه،میگم دیشب متخصص اطفال دیدش اصلا نگفت بستری بشه فقط سفیکسیم داد و استامینوفن، گفت عفونتش کمه

ظاهرا هم علائمی نداره سرفه نداره امروز فقط تک و توک عطسه کرده یبارم هم بینیش شل شد همین

الان تب نداره؟ویروس جدید میگن تب علائم خطرشه

چرا دیگه همین نیم ساعت پیش زیربغلش ۳۸.۱ بود،قطره استامینوفن دادم بعد نیم ساعت گرفتم دیدم شده ۳۸.۳ دیدم استامینوفن فایده نداره ۵سی سی پروفن دادم

عفونتش زیاده؟ دکتر گفته کمه ولی خیلی تبش بالا میره مثلا من واکسن میزدیم براش نهایت تا سی و هفت و خور ...

عفونت ادرار معمولا تا دارو اثر کنه تب بالا و مقاوم میده نگران نباش کشت نداشت آزمایشش چون ممکن به سفکسیم مقاوم باشه 

2801