2777
2789

ولی حالم خیلی بد بود ویار داشتم به بوی غذایی که خودم میپختم .یه مسلمون یا نامسلمون پیدا نشد یه بار در حق من خواهری کنه بگه چی دلت کشیده برات بپزم .همیشه حسرت اون اشی که نخوردم به دلم موند .من مادر ندارم خانواده شوهرم هم خیلی اذیتم کردن .جاریم هم یه دختر ناز پرورده با زندگی عالی هیچوقت یه تعارف بهم نکرد که چیزی میخوای برات بیارم اما اون باردار بود بهش قسم دادم گفتم چیزی میخوای بگو خودم برات بپزم .سخت‌ترین شرایطو بی مادر بی خواهر بی هیچ کس گذروندم اما زخمش رو قلبم موند تا ابد .چقدر سخته یتیم بودن چقدر سخته بی کس و تنها بودن

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

من هم مادر دارم هم خواهر خونه مادر شوهرم دو کوچه فاصله داشت و شوهرم هر روز نهار می رفت خونه مامانش من سر کار میرفتم ویارم شدید بود که گلاب به روت بالا می آوردم خون دماغ میشدم یه هفته ای بو. درست غذا نخورده بودم یه عصر از سرکار اومدن مسجد سر کوچه قیمه نذری داشتن ماه محرم بود بوش بدجور تو کوچه پیچیده بود دلم خواست گفتم حتما میارن به خونه های تو کوچه میدن اما ندادن و نه مادری چیزی پخت و نه خواهری و نه مادر شوهری حداقل یه ظرف از نهار ظاهرشون رو داد شوهرم بیاره و 9 ماه به همین منوال به پایان رسید. 

2802