2777
2789

سوپر استار شخصیست که مردم به خاطر حضورش در فیلم به تماشای فیلم می‌رن و بلیط میخرند 

در ایران سوپر استوار به معنای واقعی نداریم .. زمانی گلزار سوپر استار محسوب می‌شد . 

گرفتن سیمرغ دستمزد بازیگر رو رقم قابل توجهی افزایش میده . 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

سوپر استار شخصیست که مردم به خاطر حضورش در فیلم به تماشای فیلم می‌رن و بلیط میخرند در ایران سوپر است ...

سوپز استار کلا یعنی کسی ک خیلی طرفدار داشته باشه و فیلم های ک بازی کنه پر فروش بشن و...‌اینا درست؟؟

سیمرغ بگیرن چند میلیارد میشه دستمزدشون 

بین خانوم ها تو ایران کی سوپر استار؟؟؟؟

2802
یعنی چقد دستمزدشون ؟؟؟؟ چند میلیارد مثلا الان دیگ گلزار نیست ؟

نمیشه گفت چقدر 

بستگی به بازیگر و پروژه داره 

حدود ۳ .. برای یک بازیگر چهره و محبوب  

خیر دوره ی استوار بودن گلزار تموم شده . امر ایشون برای اجراهاشون هم قطعا دستمزد بسیار خوبی دریافت می‌کنند . 

سیمرغ در واقع مهر تأییدیست بر بازیگر برگزیده و توانمندی بودن و همین خود به خود سیل پیشنهادات بیشتر ‌و نقش های بهتر و در نتیجه دستمزدی گزاف تر رو به سوی شخص مورد نظر هدایت میکنه 

سوپر استار شخصیست که مردم به خاطر حضورش در فیلم به تماشای فیلم می‌رن و بلیط میخرند در ایران سوپر است ...

سبمرغ بگیرن چند میلیارد میشه دستمزدشون؟؟

بین خانوم ها کی سوپراستار؟؟ تو ایران

سوپز استار کلا یعنی کسی ک خیلی طرفدار داشته باشه و فیلم های ک بازی کنه پر فروش بشن و...‌اینا درست؟؟س ...

بله 

در ایران واقعا به معنای واقعی کلمه و مفهوم و نقشی که در جهان بازی میکنه ( سوپر استار) نداریم 

اما الناز شاکر دوست 

طناز طباطبایی 

نازنین بیاتی 

از بهترینهامون هستند . 

بله در ایران واقعا به معنای واقعی کلمه و مفهوم و نقشی که در جهان بازی میکنه ( سوپر استار) نداریم اما ...

مرسی از پاسخگویتون😍😍😍😍ممنونم واقعا خیلی کنجکاو بودم ...مرسی