2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشیدا ولی شوهرتون کمی تند میره یعنی چی این حرف؟!!!اصلا درست نیست 

من خودم خیلی دوست دارم سومی رو بیارم ولی این روش همسرتون اشتباهه البته شاید از ناآگاهی هم باشه که شما باید خودتون تو خلوت این مشکل و نحوه ی بیان همسرتون رو درست کنین،،،،

ولی اگه فقط بخاطر شرایط مالی نگران هستین کار شما هم اشتباهه 

چون تربیت بچه هست که مهمه نه فقط تنها امکانات و خدمات رفاهی چه مادرانی بودن با تمام امکانات و ثروت بچه دزد و اختلاسگر یا بی ادب تحویل جامعه دادن و چ مادرانی بودن در یک روستایی دور افتاده بدون هیچ ثروت و امکاناتی یه بچه نخبه یا عالم و دانشمند تحویل جامعه دادن پس مطمئن باشید روزی بچه میاد ولی تربیت بچه هست که مهمه و سرنوشت سازه،،،

#واجب-فراموش_شده#بی_تفاوت_نباشیم
شما خیلی صبورین؟ آخه واقعا حوصله میخواد

من تک فرزند هستم 

و واقعا دوست ندارم بچه م تک فرزند باشه یا تعداد بچه ها کم باشه ، همسرم هم باهام موافقه 

خداروشکر از نظر مالی هم میتونیم حتی تا بعد از ازدواج شون ساپورت و حمایت کنیم 

اما از نظر تربیتی و اصول رسیدگی هم قرار نیست خودم تنها رسیدگی کنم و بی بی سیتر و پرستار استخدام میکنیم 

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

خب برو خونه بابات! 

منم شوهرم چندوقته گیر داده، گفتم برو یک زن دیگه بگیر بچه بیاره برات. لیاقت نداشتی همین دوتارو هم آوردم

مادر و پدرای خیلی سختگیر ، بهترین دروغگو ها رو تحویل جامعه میدن
من تک فرزند هستم و واقعا دوست ندارم بچه م تک فرزند باشه یا تعداد بچه ها کم باشه ، همسرم هم باهام موا ...

به نظرم هر کس اختیار زندگی خودشو داره من به شخصه بچه هام دعوا میکنن واقعا اذیت میشم هر چند میدونم براشون لازمه ولی اصلا نمیتونم تحمل کنم

من تک فرزند هستم و واقعا دوست ندارم بچه م تک فرزند باشه یا تعداد بچه ها کم باشه ، همسرم هم باهام موا ...

من ۳ تا دارم دیونه شدم اگه کمکی داشته باشی هيچ آسیبی بهت نمیرسه و اونقدرا سخت نیست

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2706