2733
عنوان

شوهرم ن مسافرت میبره ن حتی گردش شوهر کی اینجوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1287 بازدید | 87 پست

شوهر من مسافرتو میبره سالی ۵ ۶ بار میریم همجارو میگردیم ینی ی مسافرت میخایم بریم بیشتر شهرارو میگردیم اول میریم تبریز بعد میریم سرعین از اونجا میریم آستارا بعد میریم انزلی از اونجام برمیگردیم

ولی تو روزای معمولی هیجا یهو میبینی دوماهه پامو بیرون نزاشتم 

ن خودش میبره ن میزاره خودم برم 

من عهد تو سخت سست میدانستم،بشکستن آن درست میدانستم این دشمنی،ای دوست که با من زجفا اخر کردی، نخست میدانستم. ‌. .#مِهسَتی.گنجوی ای کسی که داری میخونی زندگیت پر از ارامش باشه❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمونه اش یکی داریم تو فامیل تازه حقوق زنش بر میداره نمیده زنش

زنش برای هرچی باید جنگ دعوا کنه پول خودش نمیده

من تو را با خون دل از یـــاد بردم، لـطف کن هرکجا چشمــت ب من افتاد، کــــج کن راه را. "
یعنی خاااااک عالم تو سر این مسئولین بیشرف ک مردم ما داخل خاک خودمون باید از اتباع بترسن دارن ب کیا ...

من ازشون نمی‌ترسم ولی خیلی بدآموزی دارن یبار رفتم پارک یه پسره داشت به سمت سرسره ها جیش می‌کرد حالا شانس آوردم پسرم این صحنه رو ندید یعالمه بچه آوردن همشونو همینطوری ول میکنن توی پارک‌ها ن ادبی ن تربیتی

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

کاش آدما بایکی شبیه خودشون ازدواج کنن

من عاشق سکوت

خونه بودن و تنهایی ام

شوهرم پرحررف

عشق تفریح و سفرو دارو درخت و...

پنج شنبه میشه عزا میگیرم

خودش ازدر نیومده تو،مرغ و زغال و فلفل و....میاد تو

از اردیبهشت متنفرررررم

ی جوووری میگه همین یکماه و هوا خوبه و باب گردش و....انگار باقی سال و هیچ جا نمیره

او در بر و ایام به کام است...
من ... خیلی بدترم هست دارم جدام‌یشم

منم بچه نداشتم جدا میشدم

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
من ازشون نمی‌ترسم ولی خیلی بدآموزی دارن یبار رفتم پارک یه پسره داشت به سمت سرسره ها جیش می‌کرد حالا ...

اینا فک کنم هیچ کشوری قبولشون نمیکنن چون فرهنگ ندارن فقط ایران قبولشون داره

خونه مادرت نمیتونی تنها بری

ن عزیزم یکساعت و نیم راهشه

کاش آدما بایکی شبیه خودشون ازدواج کننمن عاشق سکوتخونه بودن و تنهایی امشوهرم پرحررفعشق تفریح و سفرو د ...

خوبه که منم عاشق تفریح  شوهرمم همینجور اما پولشو نداریم

من عاشق جاده هایی هستم که کوه وها دشت های سرسبز باشه نه کویر

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
خودت هم نمیری تنها؟؟؟

نمیتونم عزیزم یکساعت و نیم فاصلس

2706