2733
عنوان

سلام من یه خیانتکارم

1855 بازدید | 117 پست

من یه دختر 25ساله متاهل وقتی در اوج گرفتاریم بودم با یه مرد متاهل دوست شدم هدفم دوستی نبود باهاش درد دل میکردم فامیل بود همه مشکلاتمو میدونست و میگفت جدا شو کم کم ادامه پیدا مرد گفت عاشقمه و منو هم وابسته خودش کرد خلاصه یه مدت گذشت هر روز و هر لحظه عذاب وجدان داشتم به خودشم میگفت ولی قانعم میکرد با حرفاش بعد دیگه خودمم از عذاب وجدانم خسته شدم به دلایل مختلف کات کردم هر سری یه حرفایی میزد و عذاب وجدانمو به سمت خودش میبرد کاری میکرد نسبت به خودش عذاب وجدان داشته باشم و از جدایی منصرفم میکرد تا چند ماه قبل که گفتم واقعا دیگع نمیتونم تحمل کنم اونم گفت عکساتو پخش میکنم و به شوهرت میدم اگه منو رها کردی مجبورم کردبازم باهاش حرف بزنم نتونستم تحمل کنم سرد شدم و گفتم فقط جدا شیم به شوهرم اگه میخوای بگو گفت خودکشی میکنم اگه نباشی با کلی گریه و التماس گفتم بسه دیگه تمومش کن بزار اشتباهمونو تموم کنیم میگع نه الان هر چند روز یه چندتا پیام میده میگه عذاب وجدان راحتت نمیزاره میگه داغونم کردی میگه بهم قول دادی و ترکم کردی میگه تاوان اشتباه دونفرمون رو داره تنها میده من از اون روز توبه کردم پول نذر کردم ختم کامل قران نذر کردم صلوات و آیت الکرسی نذر کردم به خدا اعتماد دارم که نمیزاره اون خودکشی کنه اما هر روز داره بهم فشار میاره براعذاب وجدان میدونم آدم عوضی هستم اشتباهامو خیلی وقته فهمیدم سعی کردم بهش بفهمونم اما بدتر شده همه حرفامو دروغ میخونه الان موندم دارم به خاطر عذابم به خودکشی فکر میکنم میگم شاید با مرگم درست بشه 

امثال تورو باید صاعقه بزنه از وسط نصف شین

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینجا الان همه حمله میکنن بهت و فحش میدن

عجیبه برام چطور‌ شوهرت نفهمید این همه وقت

دعا خیلی چیزارو تغییر میده:) برام دعا کن لایک کن برات دعا کنم❤🌬 ایشالا همیشه بخندی رفیقم💕۵بار تعلیق شدم بهم رحم کن😂☹ عاشق روانشناسیم و اطلاعاتم زیاده به معجزه قانون جذب ایمان دارم سوال داشتی بپرس😁🤚

کارت خیلی بد بود عزیزم 

تو هم متاهل بودی ایشونم 

وای 🤦‍♀️💔

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
ایشون پشیمونهبا آدم پشیمون اینطور حرف نمیزنن

هرزه ی پشیمون به چه درد میخوره 

از این لجنا دفاع نکنین 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

دوستمم همینجوربود۳ماه پیش خودکشی کردهفته پیش شوهرش دامادشد_خیانت ازطرف زن همیشه تهش خودکشی،وبدبختیه ومرگه متاسفانه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
سلام عزیزم.اینقدر خودتو سرزنش نکن.نمیتونی یه پلیس شکایت کنی ازش؟اینطوری پر رو شده فکر میکنه با تهدید ...

سرزنش؟ 

طرف یه خیانت کاره به تمام معناس بعد میگی خودتو سرزنش نکن؟

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2706