2733
عنوان

آزمون ورودی جامعه الزهرا

257 بازدید | 58 پست

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه🤗

در رابطه با آزمون تکمیل ظرفیت جامعه الزهرا(حوزه قم) برای ورودی سطح دو میخواستم بدونم کسی بوده آزمون شرکت کرده باشه و پذیرفته شده باشه؟

و از طرح راه روشن چیزی میدونید که جایگزین مصاحبه کردند؟

خیلی ممنونم میشم اگر کمکم کنید،ممنونتونم♥️

من طلبه مرکز مدیریتم از جامعه خبر دقیق ندارم ولی اگه سوالی در رابطه با حوزه داشتی در حد اطلاعات میتونم راهنمایی کنم

خدایا فقط خودت برام کافی هستی هیچی ازت نمیخوام💛من در تاپیک های مذهبی تگ کنید خیلی ممنونم🌷 وَ عَسَی أنْ تَکْرَهُوا شَیئاً وَ هُوَ خَیْرٌ لَکُم وَ عَسی أنْ تُحِبُّوا شیئاً و هُوَ شَرٌّ لَکُم. الا بذکرالله تطمئن القلوب🌱 درخواست دوستی با احترام قبول نمیکنم.
من طلبه مرکز مدیریتم از جامعه خبر دقیق ندارم ولی اگه سوالی در رابطه با حوزه داشتی در حد اطلاعات میتو ...

خیلی ممنونم ازتون🌱

تحقیقاتم رو انجام دادم ثبت نام هم انجام دادم اما در رابطه با آزمون ورودی و سطحش و منابعش که چجوری بخونمشون و اینکه معدلم پایین باشه قبول میکنند یا نه سوال داشتم،خیلی نگران آزمون ورودیش هستم می‌خوام شروع کنم نیاز به راهنمایی دارم دعا کنید قبول بشم ان‌شاءالله✨

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیلی ممنونم ازتون🌱تحقیقاتم رو انجام دادم ثبت نام هم انجام دادم اما در رابطه با آزمون ورودی و سطحش و ...

خواهش میکنم عزیزم🌷

آزمون ورودی سطح نسبتا خوبی داره منابع کامل و دقیق بخونی و مسلط باشی احتمال قبولیت زیاده

اگه قم هستی و به جامعه نزدیک می ارزه بری ولی مجازیش ۷ سال طول میکشه که خیلی زیاده میتونی حوزه مرکز که نزدیکت باشه بری و ۵ ساله باشی و بعد ۲ سال حضوری مجازی هم میتونی کنی

از لحاظ اساتید خیلی خوبی دارند و سطح آموزشش بالاست اما درسای حوزه کلا سخته خیلی باید خوب بخونی و مجازی توفیق مباحثه حضوری ازت میگیره

ان شاءالله موفق باشی عزیزم نگران نباش ان شاءالله قبولی🌷🌺

خدایا فقط خودت برام کافی هستی هیچی ازت نمیخوام💛من در تاپیک های مذهبی تگ کنید خیلی ممنونم🌷 وَ عَسَی أنْ تَکْرَهُوا شَیئاً وَ هُوَ خَیْرٌ لَکُم وَ عَسی أنْ تُحِبُّوا شیئاً و هُوَ شَرٌّ لَکُم. الا بذکرالله تطمئن القلوب🌱 درخواست دوستی با احترام قبول نمیکنم.
اسی چی هس میشه توضیحش بدی؟

با اجازه استارتر

جامعه الزهرا یک مرکز اموزش عالی در قم هست و مثل حوزه است فقط مدرک بین المللی داره و از سطح بالایی برخورداره 

مدارجش به ترتیب سطح ۲ ۳ ۴ یا همون معادل کارشناسی ، ارشد و دکتری میشه

و طلبه و مبلغ میشی میتونی از مدرکت هم استفاده کنی و استخدامی بدی

من طلبه مرکز مدیریت قم هستم استارتر میخواد بره جامعه جامع مستقل از مرکز مدیریت ولی در اصل اونهم طلبه میشی

من‌ بعد از چند سال امروز نیازمند سایت شدم عضو شدم بعد عادت ندارم اصلا،یهو بهم گفتید اسی جا خوردم گفت ...

شک کردم متوجه نشی اولش نوشتم استارتر😅😂 منظورش استارتر هست یعنی آغاز کننده تاپیک

خواهش میکنم عزیزم🌷آزمون ورودی سطح نسبتا خوبی داره منابع کامل و دقیق بخونی و مسلط باشی احتمال قبولیت ...

قم نیستم ولی از شهرمون تا قم یک ساعت راه هست،حضوری خوابگاهی ثبت نام کردم

چجوری بخونم که خوب بزنم؟

الان به جای مصاحبه طرح راه روشن رو گذاشتند برای متقاضیان خوابگاهی که سه روز نگهمون میدارن بعد از آزمون

واقعا نمیدونم بابد چکار کنم عشقشو دارم شدید ولی هیچکس نیست که راهنماییم کنه🥲

خواهش میکنم عزیزم🌷آزمون ورودی سطح نسبتا خوبی داره منابع کامل و دقیق بخونی و مسلط باشی احتمال قبولیت ...

میشه بیای تاپیک اخرم

خیلی احتیاج ب کمک دارم

شاید نفست حق بود دری برام باز شد

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
من‌ بعد از چند سال امروز نیازمند سایت شدم عضو شدم بعد عادت ندارم اصلا،یهو بهم گفتید اسی جا خوردم گفت ...

خوش اومدی عزیزم ، کسی رو صاحب تاپیک هست استارتر میگن مخففش میشه اسی به همین خاطر اینجوری صدا زدم😂 در مورد همین آزمون جالب بود ببینم چیه اصلا

شک کردم متوجه نشی اولش نوشتم استارتر😅😂 منظورش استارتر هست یعنی آغاز کننده تاپیک

می‌دونم عزیزم،چون تا الان خواننده خاموش بودم پنج ساله کسی بهم نگفته بود اسی تعجب کردم عادت ندارم😂🤣

قم نیستم ولی از شهرمون تا قم یک ساعت راه هست،حضوری خوابگاهی ثبت نام کردمچجوری بخونم که خوب بزنم؟الان ...

منم میخواستم برم حوزه اطلاعات دقیق خیلی گشتم پیدا کردم

به نظرت ارزش داره خوابگاهی بشی بری جامعه؟ بعد درسای حوزه خیلی سخته ها اصلا فکر نکنی راحته

ببین من میخواستم برم منم خیلی ها گفتن ول کن ارزش نداره و اینا ولی به نظر من ارزش داشت خیلی هم ارزش داشت مطمئنم اگه عشقش داشته باشی موفق میشی

ولی به خوابگاهی شدن فکر کن به نظرم اگه مرکز نزدیکته برو مرکز چون من تو یکی از سایت ها پارسال قبل ثبت نامم میخوندم یه استاد صاحب سایت بود نوشته بود به دخترها پیشنهاد میکنم برید مرکز که نزدیکتونه به خاطر جامعه یا حوزه خود قم مسیر طولانی نرید

و اینکه خط به خط بخون منابع همون منبع هارو حفظ کنی حله اگه نمونه سوالم دادن بهتون اوناهم بخون

اونی ام که میگی به جا مصاحبه گذاشتن شاید مثل طلیعه حضوره یعنی میبرنتون با محیط آشناتون میکنند که ببینند دوست دارید بمونید یا نه، از اون اطلاع دقیقی ندارم

2706