2733

من دانشجو هستم ماهانه ۶تومن درآمد دارم 

که همشو میدم روغن و سرم مو و روتین پوستی و مولتی ویتامین و اینا 

شهریه دانشگاه مو بابام میده 

بنظرتون اشتباه میکنم؟

مسیحی هستم اما بزرگترین دین انسانیته ❤️عیسی مسیح:دشمن خود را همانند دوستت دوست بدار

خوبه به خودت می‌رسی اما همه پولتو خرجش نکن

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره به نظرم جمع کن یا برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر مثل ارشد و دکتری یا برو یه مهارت مثل زبان یا برنامه نویسی یاد بگیر یا جمع کن ماشین بگیری

هرگز از حال احدی خدای مرا خطا و فراموشی نیست.(طه،۵۲) اللهم عجل لولیک الفرج 🌷عشق ابدی @ملوس_جاده_چالوس 💘💌 مزاحم نشید این قلب قبلا واگذار شده 😎💅
خوبه به خودت می‌رسی اما همه پولتو خرجش نکن

با بقیش چیکار کنم ؟

آخه بقیشم میرم کافه و میرسه به تغذیه 

دیگه به پس انداز نمیرسهه

مسیحی هستم اما بزرگترین دین انسانیته ❤️عیسی مسیح:دشمن خود را همانند دوستت دوست بدار

شش میلیون روتین پوست و مو ومکمل ماهانه برای کسی که کل درامدش، شش تومنه زیاده 

باید یک سوم درامدت رو صرف این موضوع کنی که بتونی تا اخر عمر ادامه بدی والی پوستت و بدنت  به خدمات خیلی گرون عادت میکنه بعد شما کل درامد سال های بعدتو نمیتونی صرف این ماجرا کنی و پوستت بهم میریزه 

با تورمی که هست روتینت دوسال دیگه سربه ماهی ده میلیون یا بیشتر میذاره

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

نه ولی تقیسیم بر سه کن 

یک سوم پس انداز 

یک سوم لباس یا خرجای کافه و ..

یک سومم پوست و مو 

من خودم از تو بیشتر سرم پوستی و ...میخریدم ولی تهش رسیدم به اینکه پوست من با ضد افتاب و شوینده حالش بهتره تا کلی سرم های دیگه 

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
بله چهار تومن رو خرج کن دوتومن رو پس انداز کن بعد به لباس و سفر و موبایل ودندون و ...هم اهمیت بده نه ...

آره درسته 

سعی میکنم صرفه جویی کنم توی وسایلای مراقبت پوستی 

تغدیه هم مهمه. چیزای خوب بخور.

اتفاقا مقداریش هم میزارم برای تغذیه

2706