2733

هیچی عین پشت کنکوریا همون خرداد باید همزمان هم دوازدهم امتحان بدی هم یازدهم ترمیم بزنی 

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                          (دوستان تابستون سه ماهه😂 و احتمالا اخرای مرداد میگم شایدم تقدیر جوری رقم خورد که همون تیر گفتم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم امسال رشته مورد نظرت رو قبول میشی؟

سلام گلم کنکور خوب بود 

منتظر معدلم چون اونو زیاد خوب ندادم  شاید باعث بشه پشت بمونم

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                          (دوستان تابستون سه ماهه😂 و احتمالا اخرای مرداد میگم شایدم تقدیر جوری رقم خورد که همون تیر گفتم)
چطور هر دو رو امتحان بدم😐

عزیزم منم می‌خوام سال بعد بمونم برم فرهنگیان 😐💔والا تکلیف هیچکی معلوم نیست هم بخوام دوازدهم رو ترمیم کنم هم سابقه تحصیلی واسه یازدهم بدرستم واقعا با عقل جور درنمیاد 

یه دختر مهربون  
سلام گلم کنکور خوب بود منتظر معدلم چون اونو زیاد خوب ندادم شاید باعث بشه پشت بمونم

انشالله که خیره همین امسال قبول شی راحت شی واقعا پشت موندن زجر اوره منم دلم نمیخواد بمونم ولی مجبورم ی سال می‌شینم دیگه جرات ندارم 

یه دختر مهربون  
انشالله که خیره همین امسال قبول شی راحت شی واقعا پشت موندن زجر اوره منم دلم نمیخواد بمونم ولی مجبورم ...

همچنین 

اره واقعا سخته ولی خب میارزه به اوردن رشته خوب 

من پیرا میارم ولی هیچی رشته تاپ نمیشه