2733
عنوان

میگه عروسی گرفتن رو قبول ندارم

771 بازدید | 64 پست

بچه ها ما داریم اشنا میشیم .از لحاظ فکری خیلی به همدیگه شبیهیم. اون مذهبیه ولی با اعتقادات من کاری نداره پوششمم همینطور .خیلیم ادم اجتماعی و بامزه ایه 😂

دیروز درباره عروسی حرف میزدیم گفت من نظرم اینه توی عقد اطرافیان نزدیک فقط حضور داشته باشن و تمام .هزینه عروسی هم صرف ماشین و خونه و یه سفر خوب بشه 

میدونم که خودش کار میکنه و صفرتا صد هزینه ها باخودشه احتمالا 

منم موافق عروسیای تجملاتی نیستم اصلا .یه عروسی ۵۰نفره ایده المه ولی اون کلا کنسله براش عروسی😄 بعدم میدونم اون هزینه رو قطعا خرج یه سفر خفن میکنه که وسوسه انگیزه 

بنظرتون لازمه الان درباره اون عروسی کوچولویی که مدنظرمه پافشاری کنم؟ یا بمونه برای بعد؟

میتونید عقد و عروسی یکی کنید

در حد صد نفر فامیل نزدیک دعوت کنید

ولی عروسی جمع و جورو بگیرید 

پایان آمد این دفتر حكایت همچنان باقیست...این کاربری بسته شد خدانگهدار همگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره پا فشاری کن 

نکنی حسرتش دلت میمونه 

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

کسی که برای عروسی کوچیک هزینه نمیکنه تقریبا غیرممکنه برای مسافرت خفن که تو ذهن شماست هزینه کنه، یه مسافرت عادی احتمالا تو ذهنشه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

بگو من تو عمرم میخوام یه شب لباس عروس بپوشم خرید خونه و ماشین و سفر  رو بعدا هم میشه انجام داد

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

بمونه بعدی نیست خواهسته هات رو از اول مطرح کن جای بحث نباشه بعدا 

دو اینکه مذهبی هست ولی به پوشش تو گیر نمیده رو قبول ندارم

شاید اونم گذاشته واسه بعد!!!

حتما این دو مسئله مخصوصا دومی رو بهش بگو 

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
نظر شما منطقی تره. سفر رو همیشه میشه رفت، ولی یه جشن کوچولو واجبه، خصوصا که خودت دلت بخواد و همیشه ت ...

اره بنظرم نمیشه کلا عروسی نباشه 

مخصوصا که خانواده ما دوران نامزدی توی عقد زیر یک سال نداریم 

2706