2733
عنوان

میگه عروسی گرفتن رو قبول ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 64 پست
عروسیایی که ۵۰۰نفر میان میخورن میرنو خودمم دوست ندار. یعنی هزینه اونو بدم برم سفرخارجی برام جذاب تره ...

عروسی کاملا دوستانه و فقط با اقوامی که رفت و آمد دارین و بزرگ محسوب میشن فکر نمیکنم بیشتر از ۱۰۰نفر بشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهشون بگو چون عروسی نمیگیری یه عقد بگیر /پدرتون عقد نگیرهعصرونه بگیرید که شام ندید /ارزونتره

اخه طرف ما کلا عقد باخانواده عروسه 

ولی درکل باید بهش بگم یه عروسی جمع و جور باید بگیره برام نمیتونم اونطوری

پافشاری کن به چند دلیل

اولا خوبه که الان یه اختلاف نظر جدی داشته باشید و ببینید چه طوری میتونید حلش کنید

بعد هم اینکه متوجه میشی برای چی عروسی دوست نداره و بیشتر با زیر و بمش آشنا میشی

مثلا به خاطر مسایل مذهبی نمیخواد

یا خجالتیه

یا از رفت و آمد خوشش نمیاد

یا مثلا میخواد حرف خودشو به کرسی بنشونه

مادرشوهرم اخلاقش جوریه که رفت و آمد مهمان رو زیاد دوست نداره‌ . اگر شوهرم هم قهر کنه در خونه رو به ر ...

حالا با مادرشوهر زندگی کردن هیچی ولی این اخلاق قهر کردنش خیلی بده . یه کاری کن درست بشه

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
😅 نه خودش نوازنده ویالونه مشکلش بزن و بکوب نیست مشکلش چیز دیگه ایه کلا قبول نداره خرج عروسیو میگه س ...

پس کلن درونگراست😂مجلس بزرگ که تواین دوره دیوونگیه ولی همون کوچیک روحتمابگیر

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
😅 نه خودش نوازنده ویالونه مشکلش بزن و بکوب نیست مشکلش چیز دیگه ایه کلا قبول نداره خرج عروسیو میگه س ...

الان میخندی خدای نکرده بعدا بخاطر همین گریه میکنی. من این روزها کارم گریه شده

درست تصمیم بگیر

بستگی به خودت داره،اگر عروسی رو دوس داری پافشاری کن.

یه تحقیق توو آلمان انجام شده،به این نتیجه رسیدن زوجهایی که جشن عروسی نمیگیرن،سی درصد طلاقشون بیشتره.

علتشم اینه خانم توو دلش میمونه وبعدا هی سرکوفت میزنه

ببین الان شما دو نفر اختلاف نظر دارید 

هر کدومتون هم منطقش در جای خودش درسته

هنر زندگی اینه که بتونید یه راه حلی پیدا کنید که برای هر دو طرف خوب باشه

نه اینکه یه طرف وایسه بگه من نظرم اینه و از هیچ چیزیش کوتاه نمیام

الان این مساله پیش اومده ولی توی زندگی هر روز پر از این اختلاف نظرهای ریز و درشته

زن و شوهرای خوشبخت هم اختلاف دارن فقط میدونن چه طوری حلش کنن. 

یه طری که در طولانی مدت هیچ کدومشون فکر نکنه زیادی کوتاه اومده یا فداکاری کرده

2706