2733

خیلی نگرانم از اول لاغر بود خیلی زیادم مریض میشه دوماه پیش سرما خورد غده لنفاوی زیر گوشش متورم شده بود بردم دکتر انتی بیوتیک داد سه هفته بود هر ۱۲ ساعت انتی بیوتیک میخورد یکم تورمش خوابیده ولی بازم مشخصه خیلی لاغر شده انقد نگرانم که نگین شب و روزم شده فکر و خیال😔

با دکتر مشورت کن احتمالا بهش مولتی ویتامین میده....

خیلی بردم دکتر مولتی ویتامین میدن ولی راستش اصلا تاحالا مولتی ویتامیناشو سرموقع ندادم خیلی نگرانم ک نکنه مشکل جدی داشته باشه😔😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیلی بردم دکتر مولتی ویتامین میدن ولی راستش اصلا تاحالا مولتی ویتامیناشو سرموقع ندادم خیلی نگرانم ک ...

ببین انتی بیوتیک واسه آدم بزرگسال سنگینه چه برسه به بچه کوچیک...مولتی ویتامینشو سر موقع بده اگه تازگی ازمایش نداده جهت اطمینان خاطر یه ازمایش ازش بگیر ‌‌‌...ولی به صورت ولی لاغری بچه دلیل بر مریضی نیست بعضیا مثل خواهر من از بچگی ظریفن. ببین لوزه سوم خدایی نکرده نداشته باشه .

مامان من گوشت چرخ کرده و پیاز و ادویه و زعفرون میریخت تو شیشه مربایی و بعد شیشه رو مینداخت تو آب‌جوش که عصاره گوشت دربیاد میداد به آبجیم که تقویت شه...یا تخم مرغ ابپز و یه کم لیمو تازه

نگران نباش عزیزم چیزی نیست

ببین انتی بیوتیک واسه آدم بزرگسال سنگینه چه برسه به بچه کوچیک...مولتی ویتامینشو سر موقع بده اگه تازگ ...

خیلی ممنون عزیزم  بخاطر دلگرمی ک دادی. قراره ببرم غدد تا ی ازمایش هم بدم خدا کنه ک همه چیز عالی باشه چون خیلی ادم وسواسی هستم انقد ک استرس میگیرم