2733
عنوان

برای مهر و محبت

71 بازدید | 12 پست

تاحالا کاری انجام دادید صدرصد تاثیرشو ببینید؟

مثلا اینکه میگن اسمشو بنویسید و فلان چیزو بنویسید یا ایه بخونید رو فلفل و از اینجور کارا 

توروخدا بگید خیلی میاز دارم🥲🥲🥲

برام دعا کنید😔❤️لایکم کنید خوشحال شم اگر دعا کردید💓🌱💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آره راهی بلدم. خودتو دوست داشته‌باش اونوقت حل می‌شه این مشکلت

احترام شما دست خودتونه پس اگر احترام می‌خواید، انسان محترمی باشید. سوال شخصی نپرسید. من حقیقت رو می‌گم و از اون‌جایی که حقیقت خیلی تلخه و ممکنه ناراحت بشید، ترجیح می‌دم ناراحت بشید ولی حقیقت رو بگم. لطفا منو تو تاپیک‌هایی که خودم شرکت نکردم، تگ نکنید🩵

اول ایمان واعتقاد قلبی مهمه، بعدش حتی بایه صلواتم میشه نتیجه گرفت،، 1001بار ذکر یاودود هم خوبه

آدم بی کس وتنها باشه، بهتره تا اینکه تحمل کنی آدما وشرایط رو،،،، بدا به حال من که هم تنها وبی کسم هم مجبورم تحمل کنم....... 

کاربر های نی نی سایت ❌ ❌ ❌

به دلیل گرفتن حق حذف تاپیک و حق حذف کاربری و...

از ۱۲ شب جمعه تا چهار روز یعنی چهارشنبه نیایم سایت

اصلا حتی سر هم نزنیم که ببینیم شلوغه با خلوت

هر کاربر که این پیام رو میبینه و راضیه لایک کنه و داخل همه تاپیک ها قبل ۱۲ جمعه تاکید میکنم داخل همه تاپیک ها بگید که همه اطلاع داشته باشن❌

✅️✅️ ۲۱ روز دیگه میشه یک سال که خانم مونا_تهرانی قول حذف تاپیک توسط خود کاربر رو دادن.

(قول حذف تاپیک توسط خود کاربر تاریخ ۲۰ تیر ۱۴۰۲)

✅️ از سه شنبه تا جمعه ۲۹ خرداد تا ۱ تیر ⬅️ اعتراض و اطلاع رسانی

❌️❌️ از شنبه تا چهارشنبه ۲ تا ۶ تیر ⬅️ کسی سایت نیاید

اول ایمان واعتقاد قلبی مهمه، بعدش حتی بایه صلواتم میشه نتیجه گرفت،، 1001بار ذکر یاودود هم خوبه

از یا ودود نتیجه گرفتی؟

برام دعا کنید😔❤️لایکم کنید خوشحال شم اگر دعا کردید💓🌱💚
دعا و طلسم نه همین که مثلا میگن فلان ایه قرانو بخون رو فلفل اتیش بزن

نمیدونم والا من هر ایه و ذکری گفتن انجام دادم نتیجه نگرفتم.. بنظرم ربطی به این چیزا نداره همش قسمته..خیلیا هستن تو عمرشون حتی یبارم صلوات نفرستادن اما خدا راحت به خواسته هاشون رسونده

چو نیست چاره، زِ بیچارگی صبور شدم...