2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم

من کارشناس مامایی هستم با ۱۳سال سابقه و الان حدود۳سال هست که فقط روی درمان تنبلی کار میکنم و توی سه سال نزدیک ۷۰ نفر درمان تنبلی منجر به بارداری داشتم شکر خدا

ببین گلم این وضعیتت یعنی تنبلی و تنبلی توی بعضی افراد ریشه دار هست و درمانش باید خیلی اصولی و متفاوت باشه
دو نوع داریم عادی و ریشه دار
حالا فرق تنبلی ریشه دار با عادی کجاست؟
همین که تا دارو رو قطع میکنی تنبلی برمیگرده

خب درمان چجوریه

تنبلی رو باید خیلی عمیق روی هورمونها کار کرد روی سایز تخمدانها کار کرد
روی خونرسانی تخمدانها کار کرد تا قوی بشن و کیست هاشون بره

درمان باید تلفیقی از داروهای شیمیایی و گیاهی و رژیم و ورزش و به اصطلاح اصلاح سبک باشه

تا اینا با هم نباشند درمان درست نیست و برمیگرده

خیلی از متخصص ها درمان تنبلی رو فقط دوفامد و متفورمین میدونند در حالی که این دوتا دارو تخمدانهارو تنبل و تنبل تر میکنه که وقتی انگار مواد(دوفامد)بهشون نمیرسه دوباره بدحال میشن

باید کاری کرد که تخمدانها از حالت عادتی بیرون بیان و قوی بشن و درمانش هم با لطف خدا میتونم بگم دست منه

واقعیتش من تا امروز بالای ۵۰۰ نفر تنبلی رو درمان کردم که شکر خدا اقدامی ها باردار شدند و فقط یه مورد بازگشت تنبلی داشتم که اونم خودش باعثش بود و بایدها ونبایدهارو رعایت نکرده بود و دوره درمان رو تق و لق میگذروند

من هیچوقت ادعایی درمورد درمان ندارم ولی شکر خدا تاامروز تنبلی هام درمانشون کامل و بی بازگشت بودند.چون پیگیری هام اجازه خروج از بایدهارو به مریض هام نمیده

کلی هم نی نی دارم که در شرایط های بد تنبلی تخمدان وبعد از درمانشون به دنیا اومدند و کلی هم نمونه های رضایت دارم
یعنی تمام کسانی که بهم اعتماد کردند نتیجه اعتمادشون رو دیدند.چون خیلی بیشتر از خودشون به فکرشون بودم و براشون دلسوزی کردم و راضی نبودم بلاتکلیف باشند یا خدایی نکرده پول هاشون هدر بره

اینم روبیکام Midwiferahimi@

ببین عزیزم روال کاری من اینجوریه که دو الی ۴ماه تحت نظر میگیرم و هرماه دارو میدم و ماه به ماه داروهارو عوض میکنم و اضافه یا کم میکنم،در این فاصله رژیم و وزش هم میگم
و هدف از این ها کم کردن هورمونهای مردانه و کاهش سایز تخمدانهاست تا خونرسانی به تخمدانها افزایش پیدا کنه و تخمدانها بتونند نفس بکشند
ویزیت هامم اکثرا ماهانه هست و با یه ویزیت یک ماه کامل هرسوالی باشه رایگان جواب میدم و ورزش و رژیم هزینه جدا دارند.