2733
عنوان

اکه شما بودید ناراحت میشدین؟

224 بازدید | 17 پست

من حالا برام زیاد مهم نیس اما یکم ناراحت شدم بابام اینا دیروز رفته بودن عیادت بابابزرگم بعد مامانم میگه بابات ده تا بستنی خرید برد اونجا (ده تا بستنی ینی یه جوری حساب کرده که خونواده عموم و بچه هایش و زنش هم حساب کرده )ولی خب اونا اونجا نبودن 

ولی برای من یدونه نگرفته بعد که از سرکار برگشتم بخورم 🥴هر چند تو خوته بستنی داریم ولی خب نمی‌دونم چرا حس بدی گرفتم حساس شدم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب عزیزم تو که نبودی و تو خونه هم بستنی داشتین بعد از سرکار میومدی که نمیرفتی خونه بابابزرگت بستنی آ ...

نه کلا میگم می‌خرید میاورد خونه 

خب عموم و بچه هاش و زنش هم نبودن خریده بود گذاشته اونجا

حالا کار ندارم تو بودی ناراحت می‌شدی ؟من سرکار بودم همراهشون نرفته بودم ولی تو دلم میگم خب یکی هم بر ...

اره میشدم دلیلش رو هم میپرسیدم ازش 

این وضعیت زندگی در شأن یک اسپرم برنده نیست.🤡
وقتی بستنی داشتید خونه چرا باید میخرید😒😒😒

چرا برای خودشون خرید ؟بعدم مدل اون بستنیایی که خرید فرق داشت منم که دیشب بستنی نخوردم چون خودشون خورده بودن دیگه بستنی های یخچال و نیاوردن شب بخوریم 

2706