2733
عنوان

بهش دیشب گفتم طلاق میخوام

1417 بازدید | 56 پست

بهم گفته برو کار کن چون من پولم خرج هردومونو نمیکشه من افتادم دنبال کار .میام خونه یا خوابه یا توی گوشی یا توی پارک .بازنشسته است ۵۲ سالشه .خونمون مستاجریه ماشینم نداره .۴۰ روز بخاطرش توی بیمارستان خوابیدم پاش عفونت کرده بود.گیر داده من میخوام برگردم مشهد زندگی کنم زن تابع مرد باید باشه.رابطه اگه ازش بخوام انگار گناه هر وقت خودش بخواد نزدیکم میشه این ماه اصلا نیامده.منم خسته شدم و کلا دیشب بهش گفتنم خوشبخت نیستم میخوام جدا بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من شما رو خیلی وقته تو سایت میشناسم. متاسفانه ازدواجت خیلی اشتباه بزرگی بود. از حرص خانوادت و واسه ل ...

م بهش علاقه داشتم و حرص نبود منتها این ادم زیادی به من فشار اورده تصمیم گرفتم جدا شم.واقعا دوسش داشتم

م بهش علاقه داشتم و حرص نبود منتها این ادم زیادی به من فشار اورده تصمیم گرفتم جدا شم.واقعا دوسش داشت ...

ببخشید حرفام شاید تلخ باشه، ولی دوستایی به سن شما دارم که  میگن اگه قراره با ازدواج به سختی بیفتیم دیگه چرا اصلا ازدواج کنیم. شما برخلاف سنت اصلا تصمیم عاقلانه ای نگرفتی، تو این سن و سال رفتی با کسی ازدواج کردی که حتی یه ماشین نداره، قیمت خونه مشهدش در مقایسه با خونه های تهران هیچ بود، درآمد خوبی نداره، و از همه مهم‌تر اینکه مریض هم هست و نیاز به پرستار داره. ازدواجی با این شرایط اگر تو سن ۲۰ سالگی باشه میشه پذیرفت که از روی دوست داشتن هست، ولی نه برای شما. انتظار رفتار عاقلانه میرفت که متاسفانه … 

اعتیاذ داره؟؟؟ 

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
2706