2733

چطوری برای کنکور خوندین؟ منبع هاتون چی بود؟

من یازدهمم میخوام واسه تابستون برای کنکور بخونم ولی نمیدونم از چه منبعی شروع کنم 

اگه دوست داشتین درصداتونم بگین

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
من دانشجوی دندون رشتم سوالی داشتی بپرس

وایی چه خوب

منابع کنکورتون چی بود؟ 

باچه رتبه ای قبول شدین؟

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وایی چه خوبمنابع کنکورتون چی بود؟ باچه رتبه ای قبول شدین؟

من سال 1401 کنکور دادم 

منطقه 1 بودم رتبه ام 254 بود

زیست آی کیو 

فیزیک خیلی سبز و ميکرو نقره ای

ریاضی شگفت انگیز 

شیمی خیلی سبز و آی کیو

زمین خیلی سبز

من سال 1401 کنکور دادم منطقه 1 بودم رتبه ام 254 بودزیست آی کیو فیزیک خیلی سبز و ميکرو نقره ایریاضی ش ...

آزمون  وکلاسی هم شرکت می کردین؟

قلمچی زیست تخته سیاه آرامفر و ریاضی کلاسینو آریان حیدری

ممنونم موفق باشین❤