2733

عموم و زنعموم دارن طلاق میگیرن هیچکدوم بچه رو نمیخوان 

عموم سادس ولی زنعموم نه همه کاااارررر میکنه ،خیانت ،سیگار ،مشروب ،اصلا شوهرشو ب ی ورشم حساب نمیکنه 

الانم میترسه بچه رو ببره یوقت مانع خوشگذرونیش شه 

عمومم که سر کار میره ی مادر پیر داره شرایطشو نداره نگه داره 

مامانم میگه من نگه میدارم اونقدر اعصابم خورد شد 

بچه ۶ سالشه به قدری با ادب که چی 

ولی میگم الان بچه رو نمیخوان پسفردا ی چیز میشه ۷۲ تا صاحب پیدا میکنه 

حالا از دیروز بچه خونه مامانمه ، نه بهونه مامان باباشو گرفته نه چیزی

من ازدواج کردم اتاقم با وسایلاش و اسباب بازی هاش همونجور دس نخورده مونده مامانم میگه با اونا مشغوله ،ب مامانم کمک میکنه 

به مامانم میگه زنعمو تو کار نکن من برات ظرفارو میشورم 

همین دخترعموم خونه مامانش هم کارارو میکرد ،مامانش تنها میزاشتتش خونه و میرفته سرکار 

دلم به بچه میسوزه حالم خیلی خرابه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

افرین ب مامانت بچه گناه داره مخصوصا اینکه دختره 

ازشون تعهد بگیره ک کاری ب این بچه دیگه نداشته باشن 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

آدم میمونه از بی غیرتی و بی مسئولیتی یه عده چی بگه.😥 اگه شرایطشو دارین از راه قانونی قیمش بشین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  

ای خداااا چرا من میخوام برم نی نی سایت پر میشه از بچه های مظلوم طلاق

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم

الهی خدا بگم همچین مادری رو چکار کنه 

توکار خدا موندم، یکی له له میزنه باردار شه،هرروزم دست به دعا ،

یکی هم اینجوری بچه رو نمیخواد ومیره دنبال خوش گذرونی 

مادرت خیلی مهربونه اسی،خدا عوضش بده

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.

آخ آخ اسی جان آتبشم زدی دختر 

تصور یه دختر کوچیک ۶ ساله تنها و بی پناه قلبمو به درد میاره

اسی بذار نگه داری کنه مادرتون ولی با پدرش صحبت کنید که بعدا مشکلی پیش نیاد الهی خدا به پدر و مادرتون طول عمر با عژت بده

2706