2733

کاش مهمونیا مثل قبل صفا و صمیمیت داشت

عید قربان مهمون داشتیم فامیلای پدریم بودن

یکی از عموهام شهر دیگه زندگی میکنه کم میاد اینجا خیلیییییییییی دوسش دارمممم

این سری تو مهمونی حضور داشت 

بابامم یه جوریه که به مهمونیاش معروفه هم دست و دلبازه هم تعریف از خود نباشه دستپخت من و مامانم تو فامیل زبانزده

این سری چون عمومم بود سنگ تموم گذاشتیم مهمونی ساعت 11.5 اومدن 2 رفتم(بماند که شعور ندارن و فقط سر سفره میانن بعد از اینکه جم شد هم میرن!)

تو تایم قبل از مهمنی شربت و شیرینی و پفیلا و اسنک هندی درست کرده بودیم خوردن

ناهارم مرغ بود واسه شکیل شدنش نصف مرغ رو واسه دو نفر گذاشته بودیم

یکی از بدتریننننننننننننننننن اخلاقای بابام اینه که هروقت سفره پهن میشه میگه غذاتون کمه!!!!!!!!!!!!!!!

با اینکه قبلش مقدار مرغ و اینا رو قبل از پخت نشونش میدیما

سفره پهن شد هنوز کسی قاشق نبرده بود تو غذاشون گفت کمه!!!!

دلم میخواست جیغ بکشم

آخر سر اندازه 6 تا آدم بالغ و شکو برنج اضافه اومد حدودا یکی و نصفی هم مرغ پخته شده اضاف اومد. فقط این بار نیس بخدا همیشه سر همه مهمونیا اندازه دو وعده خانواده خودمون غذا اضافه میاد

چیکار کنیم با این اخلاق گندش؟

باز عید غدیر مهمونی داریم مطمئنا همین بساطه یه چیزیم بگی بر میخوره بهش میگه شما بد مهمونین!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب بعد مهمونی که اونهمه اضافه اومده رو میبینه چی میگه؟

واقعا هیچی!!

به قران تو عید که ولادت امام حسن بود از کربلا هم اومده بود مهمونی داد هی گفت آخر هفتست شاید اضافه شیم بیشتر بریز

بخدا دوستای داداشمم بودن 8 نفر بودیمم واسه دو وعده  خودمون برداشتیم بقیشم دادیم مامان بزرگم اینا بردن خونشون. به خوبی واسه 15 نفر دیگه برنج بود مرغم حداقللللللللللللللللل واسه 8-9 نفر اضافه اومد!!!!!!

هر سری اضافه میاد بازم میگه کمه

برای این‌مهمونای بیشعور خودتو خسته نکن بزار هرچی میخواد بگه چ اهمیتی داره

از بابام حرصم میگیره اونا که هیچی نمیگن

کلا زحمت آدم رو زیر سوال میبره

مهمونیامون هیچوقت کمتر از 22 تا 25 نفر نیست هیچکسم نمیاد کمک بده سر سفره هم میان

بگو با این اخلاقت باباجان غذا نذری بده خیریتشم بهتره

نه برا این اقوامی که خوردن بردن بازم پش ادم حرفه

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
بگو با این اخلاقت باباجان غذا نذری بده خیریتشم بهترهنه برا این اقوامی که خوردن بردن بازم پش ادم حرفه

هرچی بگم میگه تو بد مهمونی اصلا مهمون نواز نیستی!

مگه فقط حرف زدنه؟ بخدا فاصله خونه ما تا خونه مامان بزرگم 3 دقیقه پیادست

به جز یکی از عموهام که کلا تو این استان نیست بقیشون هر هفته آخر هفته ها میان خونه مامان بزرگم. بلا استثنا هر هفته گاهی هم 3 هفته دی ماه میان اونجا ولی تا دعوت نکنی نمیان یه سر بزنن

بعدم میگن چرا از خانواده پدری بدت میاد!

اینبار چهار برابر درست کن بعد هی تند تند بیار سر سفره .نکه تو قابلمه باشه اونطوری فایده ندار .دیس پرکن هی بیار حتی وقتی دیس قبلیا هنوز پره .طوری که صدای مهمونا دربیاد بگن چهخبره.اونطوری درست میشه .ما اینکارکردیم جواب داد دیگ سریای بعد ساکت شد.منتها میگم هنوز دارن میکشن هی تو بردار بیار وسط عدا پاشو برو هی  بیار سیرشدن هی تعادف کن هی بیار 

هرچی بگم میگه تو بد مهمونی اصلا مهمون نواز نیستی!مگه فقط حرف زدنه؟ بخدا فاصله خونه ما تا خونه مامان ...

چمیدونمم والاااا

تو دعوتیاا فقط بابای تو بریزبپاش داره؟

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
هرچی بگم میگه تو بد مهمونی اصلا مهمون نواز نیستی!مگه فقط حرف زدنه؟ بخدا فاصله خونه ما تا خونه مامان ...

به بابات بگو اینو مهمون نوازی برداشت نمیکنن احتمال زیاد مهمونا میگن منظورش اینه که غذا کمه کم بخورید 😂

اینبار چهار برابر درست کن بعد هی تند تند بیار سر سفره .نکه تو قابلمه باشه اونطوری فایده ندار .دیس پر ...

همینجوریشم مهمونا میگن زیاده چخبره

مهمونی قبلی عموم اینا 4 نفرن یکی از بچه هاشون 10 سالشه اون یکی 3 سال یکی از ظرفهای مرغها رو اصلا دست نزدن گذاشتین وسط سفره 

میبینه اضافه میاد و همه هم میگنا ولی نمیدونم چه اخلاقیه

2706