2733
اصلی ۵۸۰۰ بود فک کنم

آها🥲موفق باشی من که ناامیدمممم

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎
بستگی ب انتخاب رشته ت و تعدادی ک نیاز دارن داره

پس یعنی مشکل از تراز و درصدام نبوده..تو اولویت هاتو چی زده بودی انتخاب رشته؟

حتی دوستامم قبول نشدن هیچکدوم😐ودفففففففف

همین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه من انسانی ام

آها🤣نمی‌دونم من

درصدات چند بود چند آوردی آخه بخاطر دوستم میپرسم اونم مثل تو انسانیه

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎
پس یعنی مشکل از تراز و درصدام نبوده..تو اولویت هاتو چی زده بودی انتخاب رشته؟حتی دوستامم قبول نشدن هی ...

علوم تجربی مال راهنمایی عه

محل خدمت ناکجاباد😂 ی جای پرت

این وضعیت زندگی در شأن یک اسپرم برنده نیست.🤡
منم من فرهنگیان دوس ندارممیمونم سال بعد هعف

دوازدهمی ؟

2706