2733

من تو حفظیات و دینی عربی و ادبیات اینا خیلی خوبم ولی خب ترسم از فلسفه و منطق انسانی هاست بس میگفتن امسال سخت بوده طرف ک سه سال باایت درسع سرکار داشتع کلی خونده بود همه میگفتن ۱۰ میشیم

بعد بنظرتون منی ک اصلا نمیدونم این کتابا چیه توش نمیمونم؟

از یطرفم من معدل تجربیم خیلی افتضاحه من علاقم به فرهنگیانه ولی خب یه بحثی مطرح هست من برم انسانی راه اول و اخر جلوی پام فرهنگیانه اونم بااین شرایط ک هرروز ک یه بازی در میارن من ۲۰ سالمه یعنی حدودی ۳ سال میشه گفت فرصت دارم 

ولی خب تجربی اینجوریم ک تو زیست و زمین خوبم شیمی هم متوسط

ولی خب تو ریاضی فیزیک شیمی خیلییی باید خیلی باید تکرار و تمرین داشته باشم تا بره تو مخم باید کلی فیلم ببینم نمونه سوال حل کنم تا بتونم

بنظرتون تغییر رشته بدم یا بشینم از تابستون جدی با فیلم با هرچی شده فول بخونم برای کنکور سال بعد؟😭بنظرتون با وجود معدل بدم اگ کنکورمو خوب بدم مامایی ازاد هوشبری اتاق عمل ازاد اصلا نمیارم؟ فرهنگیان حتی اگ دعوت به مصاحبه ام بشم میترسم بخاطر معدلم ردم کنن😭

تنها چیزی که میتونه حالمو خوب کنه اینکه بگن تاثیر معدل لغو شد💔چه خون دل ها نکشیدیم تو این راه😭
اسی شرایط سنی فرهنگیان چند سال هس؟

والا الان ۲۴

ولی دیدی ک پارسال ۲۲ سالش کردن یمدت

تنها چیزی که میتونه حالمو خوب کنه اینکه بگن تاثیر معدل لغو شد💔چه خون دل ها نکشیدیم تو این راه😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سرچ کن تست گاردنر هوش های برتر خودتو ببین مطابق اون تصمیم بگیر که تغییر رشته بدی یا نه 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
سرچ کن تست گاردنر هوش های برتر خودتو ببین مطابق اون تصمیم بگیر که تغییر رشته بدی یا نه

واقعا خوبه؟

در مورد علاقه هم هیچ حرفی نزدی انگار فقط میخوای توی هر کدوم این رشته ها یه چیزی که به نظرت خوبه  قبول شی اینطوری درست نیست باید علاقه ت هم باشه که انگیزه ادامه راه سخت رو داشته باشی هر رشته ای سختی خودشو داره علاقه و میل هم باید وجود داشته باشه حتما 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

من خودم انسانی‌ام

دروس انسانی اصلا حفظی نیست شاید یکی دوتاش شما باید در کنار حفظ قدرت تحلیل بالایی داشته باشی که موفق بشی

خیلی از مطالبش درک کردنیه تا حفظی مثلا علوم و فنون واقعا آدم گیج میکنه یا قواعد عربی

نمیدونم چرا همه تا میگن انسانی به فکر حفظی میوفتن میگن خب بابا چهارتا مطلبه حفظ میکنیم دیگه

ولی اینجوری نیست مثلا روانشناسیشو تا نفهمی نمیتونی حفظ کنی اصلا

یا مثلا جامعه اصلا نمیفهمی چس میگه که بخوای بفهمیش و بعد حفظش کنی🫠🥴

در مورد علاقه هم هیچ حرفی نزدی انگار فقط میخوای توی هر کدوم این رشته ها یه چیزی که به نظرت خوبه قبو ...

من علاقم اینه تو اجتماع باشم عاشق همدصحبتی با بقییه ام

من خودم انسانی‌امدروس انسانی اصلا حفظی نیست شاید یکی دوتاش شما باید در کنار حفظ قدرت تحلیل بالایی دا ...

اون روز سر امتحان هویت همشو قاطی زده بودم هویت اجتماعی ارزش اجتماعی 😐

من انسانی بودم سوالی داری بپرس

بنظرتون کسی که درکی از متطق و فلسفه نداره سخته براش؟

در مورد علاقه هم هیچ حرفی نزدی انگار فقط میخوای توی هر کدوم این رشته ها یه چیزی که به نظرت خوبه قبو ...

بنظرتون کسی که درکی از متطق و فلسفه نداره سخته براش؟

میتونی با کلاس و جزوه پیش ببریش یکم دروس سنگینی هستن ولی با مطالعه و تفکر روش میشه فهمید🥲😂من خودم فلسفه رو دوست داشتم..

میخوابونم دهنتااا🗿🤛🔪
میتونی با کلاس و جزوه پیش ببریش یکم دروس سنگینی هستن ولی با مطالعه و تفکر روش میشه فهمید🥲😂من خودم ...

یعنی از ریاضی فیزیک شیرین تره؟

2706