2733
عنوان

چرخ خیاطی من 💕💕

48 بازدید | 5 پست

من میخوام ی چرخ خیاطی بخرم ولی دقیق نمیدونم چه مارک خوبه کلا دوستان هر کسی میدونه راهنماییم کنه تو شهرمون فروشگاه هست قسطی هم میدن فقط ی مارک خوب معرفی کنید ممنونم🙏🙏

در جامعه ای که حقیقت آزاد نیست آزادی هم حقیقت ندارد ...
ژانومه حرف اول رو میزنه

ممنون میشه بیشتر برام توضیح بدی فدات چون من هیچ سررشته ای از خیاطی ندارم و با چرخ اشنا نیستم میخوام بخرم و کم کم یاد بگیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون میشه بیشتر برام توضیح بدی فدات چون من هیچ سررشته ای از خیاطی ندارم و با چرخ اشنا نیستم میخوام ...

ژانومه دو نوع هست یکی استوک که ساخت خودِ ژاپنه 

یکی نو که ساخت ژاپن نیست 

که استوک ژاپن خیلی بهتر از نوعه 

مثل چرخ صنعتیِ محکمه و حالا حالا ها برات عمر میکنه 

کار کردن باهاش هم خیلی راحته 

چه جوانانی! اسماعیل میبینی؟ چه جوانانی! بسیاری شان هنوز صورت عشق را بر سینه نفشرده اند...🖤
ژانومه دو نوع هست یکی استوک که ساخت خودِ ژاپنه یکی نو که ساخت ژاپن نیست که استوک ژاپن خیلی بهتر از ن ...

ممنون فدات ان شالله رفتم فروشگاه همین ک شما فرمودین رو بپرسم ببینم دارن ..من میخوام یاد بگیرم ک برم کارگاه خیاطی ک روپوش مدرسه میدوزن کار کنم ان شالله خانوم مسئول اونجا گفت کاری نداره در حد دوخت ساده چون برش رو خودش میزنه

ممنون فدات ان شالله رفتم فروشگاه همین ک شما فرمودین رو بپرسم ببینم دارن ..من میخوام یاد بگیرم ک برم ...

خواهش میکنم عزیزم 

انشاالله یه چرخ خوب بتونی بگیری 

چه جوانانی! اسماعیل میبینی؟ چه جوانانی! بسیاری شان هنوز صورت عشق را بر سینه نفشرده اند...🖤