2733
نمره هام اینه ریاضی و شیمی 20 عربی فیزیک دینی 19فارسی 18.5سلامت و هویت 17زیست 19زبان17

خیییلییی خییلیی خوبه،زبان درسته 17شدی،ولی بنظرم بیشترین تراز رو بهت بده و کمکت کنه

ترازت فک کنم بالای 9800اینا بشه

منطقه چندی

نگران نباش،رتبه خیلی خوبی میشه

حالم مثل هوادارای استقلال خرااابهه :(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میخان بگن ما خیلی شاخیم خون به دل بقیه کنن مثلا نمیدونه سرعمر که با ۹۸۰۰ میشه هرچیزی راحت قبول شد ما ...

وقتی نفر اول 14000 شده از کجا با قطعیت میتونین بگین با این تراز میشه قبول شد؟

میخان بگن ما خیلی شاخیم خون به دل بقیه کنن مثلا نمیدونه سرعمر که با ۹۸۰۰ میشه هرچیزی راحت قبول شد ما ...

حتی اگرم اینشکلی باشه بزار اینکارو‌کنه دلش خوش باشه!حتی من با این که شاید این ترازو ببنم از خودم بدم بیاد با این کندی که زدم ولی بزار یکی دلش خوش باشه و نتیجشو ببینه

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎
با این نمرات و تراز پزشکی رو شاخته

منم پارسال چک میکردم ریاضی ۱۹ شیمی ۱۸/۵ زیست ۱۸ بعد نمرات اومد ریاضی ۱۷ شیمی ۱۷ زیست ۱۵😐😂 مصحح خیلی ملا نقطه ای هس باید عین پاسخنامه بنویسی تا نمره بده

زیست 42 فیزیک 67 شیمی 53 ریاضی 58

خیلی عالی زدی 😍چند وقت خوندی

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎
حدودا 15 ماه

😍اوه چه زیاد 

2706