2733
عنوان

بیایین ببنید شرکت گاز...

28 بازدید | 3 پست

۵شنبه ها شرکت گاز بازه ؟ میخام برم پرداخت کنم دو ساله برام پیامک نمیاد اخرین پیامکم پاک شده نمیدونم چطوری برم پرداخت کنم مستاجرم امروز باید تصفیه کنم برم کسی بلده راهنماییم کنه

نی نی یارعزیزومحترم لطفا قبل اینکه تعلیقم کنی یه خبربده جون مادرت بخاطرهیچی تعلیقم نکن تذکربدی دیگه ادم میشم من یه مادر دو قطبی ام یه وقتا خوبم یه وقتا بخاطر خالی کردنم چرتوپرت میگم

شرکت گاز لازم نیست بری باید بری دفاتر پیشخوان که اونا امروز بازن

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)
شرکت گاز لازم نیست بری باید بری دفاتر پیشخوان که اونا امروز بازن

دیروز رفتم انجام نداد گفت باید اخرین پیامک باشه وگرنه بری شرکت گاز 

نی نی یارعزیزومحترم لطفا قبل اینکه تعلیقم کنی یه خبربده جون مادرت بخاطرهیچی تعلیقم نکن تذکربدی دیگه ادم میشم من یه مادر دو قطبی ام یه وقتا خوبم یه وقتا بخاطر خالی کردنم چرتوپرت میگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیروز رفتم انجام نداد گفت باید اخرین پیامک باشه وگرنه بری شرکت گاز

شرکت گاز پنج شنبه ها تعطیله

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)