2733
عنوان

خانوادم نه میزارن کار کنم نه پول درستی بهم میدن😔

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پس مثلا بقیه خرید هامو چیکار کنم نمیشه هم اون چیزی ک خریدم روبپوشم مثلا شلوار یا و کفش درست حسابی،ند ...

عزیزم از نظر من برای یه نوجوون یک یکو نیم مناسبه اگر نمیتونی بپوشی دوسه ماه صبر کن بعد بپوش یا با وسایل قبلیت بپوش 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
عزیزم از نظر من برای یه نوجوون یک یکو نیم مناسبه اگر نمیتونی بپوشی دوسه ماه صبر کن بعد بپوش یا با وس ...

بعدش کل ذوقم میپره مثلا خواستم برم با دوستام نشد کنسل کردم بهه خاطر اینکه لباسم تکراری 😔

این ماه میخواستم برم جایی میخواستم لباسم درست و قشنگ باشه ولی پول این لباسا رو ندارم 

میشه برام دعا کنی🥲

کل روحیم ام داغون شد وقتی همسنام رو میبینم

جدی یه تومن خیلی زیاده؟من چرا هرجا میخوام لباس بگیرم نهایت ۹۰۰ تومن یه مانتومثلا شلوار یا کتونی و شا ...

توهر ماه سر تا پا لباس میخری؟بعد اصلا وقت میشه اینهمه لباسو بپوشی؟

به امید خدا،خانم دکتر آینده هستم  تویی که امضامو خوندی،اگه برام دعا کنی قبول شم،خوشبخت و عاقبت بخیر شم،خدا دل خودمو خانواده مو پر از آرامش کنه،منم از خدا می خوام هیچ وقت رنگ غم نبینی،از خدا می خوام تویی رو که با قلب مهربونت دعام کردیو خوشبخت و عاقبت بخیر کنه،از خدا می خوام سفرت همیشه پر برکت و پر روزی باشه،انشاءالله که تنت همیشه سلامت باشه🤲آمین ای خدای جهانیان
شما مگه چقد پول دارین

اصن بهم پول ماهانه نمیدن من ۱۹ سالمه،هروقت پولی لازم باشه میگم برا فلانچیز و بعد بهم میدن،یا هروقت لباس بخوام با خانوادم میرم برام بخرن😐بد تر از تو هم هست دیدی؟

به امید خدا،خانم دکتر آینده هستم  تویی که امضامو خوندی،اگه برام دعا کنی قبول شم،خوشبخت و عاقبت بخیر شم،خدا دل خودمو خانواده مو پر از آرامش کنه،منم از خدا می خوام هیچ وقت رنگ غم نبینی،از خدا می خوام تویی رو که با قلب مهربونت دعام کردیو خوشبخت و عاقبت بخیر کنه،از خدا می خوام سفرت همیشه پر برکت و پر روزی باشه،انشاءالله که تنت همیشه سلامت باشه🤲آمین ای خدای جهانیان
اصن بهم پول ماهانه نمیدن من ۱۹ سالمه،هروقت پولی لازم باشه میگم برا فلانچیز و بعد بهم میدن،یا هروقت ل ...

خوب خوبه دیگه هرچی میخوای رو برات میخرن 

من خیلی دوست داشتم اینطور بود.

بله بدتر هم هست اما چرا باید خودمو پایین تر ها مقایسه کنم بلاخره منم دلم میخواد اون چیزایی ک دوس دارم و رو بگیرم و حسرت چیزی تو دلم نمونه💔😞