2733
عنوان

پیرو تایپک پربازدید کم اومدن غذا برای مهمان

| مشاهده متن کامل بحث + 1555 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من‌چقدر تو فکر شما بودم .چی شدین ؟ قبول شدین؟ من فرهنگیان نشد

چ حیف واقعا ناراحت شدم عزیزم😢

ن من هنوز نتایج نیومده احتمالا چندروز دیگ مشخص میشه،دعاکن واسم خیلی قبول نشم داغون میشم۷ماهه درگیرم و ی روزم بدون استرس نبوده

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
کاش شوهر منم پولدار بود واسه مهمون از بیرون غذا می گرفتیم من خیلی از اشپزی خوشم نمیاد

این بنده خدا مریض بود 

شمام اگه خدایی نکرده عمل دیسک کمر کنید ۱۰۰ درصد شوهر برا خانوادش غذا از بیرون میگیره 

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی.. 🖤دوری از تو برایم جهنمی ساخت که دیگر نای بلند شدن ندارم.
اره چندشب پیش خواهرشوهرم گفت چه حوصله داشتی قرمه پختی سختهحقیقتش اصلا سخت نیست نمیدونم چرابعضیا واسش ...

بعضی ها علاقه ندارن به آشپزی منم خیلی لذت میبرم از آشپزی کردن حتی اگر شرایط اقتصادی بزاره هر چی در توانم باشه آماده میکنم

عزیزم من بالاگفتم اوضاع شوهرم خوبه ولی اینکه از بیرون سفارش بدم نمیپسندم استرس میگیرم کم نیاد یا خوب ...

بله فهمیدم

سلیقه ای دیگه

انقد دوس دارم سر سفره با غذا بازی کنم بعد ازم بپرسن چی شده؟بگم هیچی و برم تو اتاقم ولی نمیشه لامصب همیشه گشنمه  کاربری دست دونفره:)
گفته بود تازگیا کمرشو عمل کرده .بخاطر اون از بیرون سفارش داده.منم جمعه ی پیش ۲۶ نفر مهمون داشتم .غذا ...

اهان خب حق داشته از بیرون بگیره،اصلا تو این شرایط نیازی ب دعوت نبود

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
این بنده خدا مریض بود شمام اگه خدایی نکرده عمل دیسک کمر کنید ۱۰۰ درصد شوهر برا خانوادش غذا از بیرون ...

توهمچین شرایطی مهمانی دادن اشتباهه ریختو پاش بعدشم هست فقط غذاک نیست

خب همه مثل هم نیستن 

شاید شما عادت داری ب اشپزخونه بودن 

من به شخصه ظرف شستن هم برام سخته 

بااینکه بچه ندارم 

واس همین همسرم ظرفشویی خرید

🖱️متخصص نرم افزار های حسابداری و crm🖥️ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم.. 🌱کتابخوانی سبکِ زندگیِ من 📚
خوب وقتی عمل کردن مهمانی دادن ک واجب نبوده

ببخشید که از شما اجازه نگرفتن

اصلا تاپیک رو خوندی؟ نوشته برای رفع کدورت ها و آشتی کنون بوده

بالاخره داره پیدا میشه رنگین کمون🌈🌈
خب همه مثل هم نیستن شاید شما عادت داری ب اشپزخونه بودن من به شخصه ظرف شستن هم برام سخته بااینکه بچه ...

ظرفشویی ک الان توی تمام خونه ها هست

من ۱۲ ساله پیش خریدم البته ۳ ساله پیش مجدد عوضش کردم

2706