2733
عنوان

خودخواهی برادرشوهرم

282 بازدید | 8 پست

شوهر من خیلی ادم صبوریه  توی این سالها هرچی دراورده بود خرج خونه کرده بود اما پدرش سه تا سه تا ماشین واسه برادر بزرگش میگرفت یا واسه خواهرش کلی خرج کرد اما به ما رسید حتی هزارتومن بابت عروسی هم نداد همه رو شوهرم گرفت گذشت تا یه ماشین به اسمش دراومد گفت من تاحالا به شما چیزی ندادم این واسه شما هرکاری میخواین بکنین باهاش ماهم خوشحال خوشحال با پس اندازی که داشتیم ۲ هفته پی خونه گشتیم بالاخره خونه مناشبی پیدا کردیم بازم شوهرم گفت این خونه به اسم شما فقط چند دونگی که خودم گرفتم به اسم من خودمم بهتون اجاره میدم باباشم گفت باشه برین قرار داد ببندین ماهم رفتیم و یهو دیدم باباش زنگ زد گفت که وای نه ورشکست میشیم😐با خرید این خونه و نابود میشیم و کلی باید قرض کنم اینو میدم داداشت باهاش سرمایه گذاری کنه و اینا شوهرمم خیلی عصبانی شد و هرچی تو دلش بود با احترام بهشون گفت حالا دیدم چندروز پسش برادر شوهرم زنگ زد که میخوام یه ماشین سنگین بگیرم هرچی پول داری بیار تا بخریم حالا پولی که اونا میگفتت باهاش ورشکست میشیم کلا ۱۵۰۰ بود این ماشین ۴ میلیارد😐شوهرمم چیزی نگفت گفت من پولی نمیدم پول ندارم 

شما باشین از این همه بی انصافی ناراحت نمیشین؟

دوست چندین ساله شوهرم میخواد خونه بخره گفت پولتونو بزارین نصف نصف ما هم میخوایم با ایشون خونه بگیریم و بهم قول دادیم به هیچکس نگیم ولی این چندروزه از حجم بی انصافی و بد ذاتیشون دلم شگسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما چطور کوتاا میاین؟من حتی به منم محل نمیدن

ای خواهر هی کوتاه اومدم انقد پرو شدن بهم فحش دادن فک کن اونم برای اینکه چرا شوهرم نمیره اونجا. من الان یک ساله رفت و آمد نمیکنم و نخواهم کرد. دلم دیگه صاف نمیشه باهاشون. فک کن هیچ کاری نکردن یه ریال خرج نکردن آخر بهم فحش دادن. به شوهرم گفتم تو برو که دست از سرت بردارن انقد به من فحش ندن. اما خودم نمیرم دیگه نمی‌خوام ریختشونو ببینم. 

ای خواهر هی کوتاه اومدم انقد پرو شدن بهم فحش دادن فک کن اونم برای اینکه چرا شوهرم نمیره اونجا. من ال ...

منم دوست ندارم برم اما بخاطر شوهرم میریم نهایت یه وعده شهر دورم از عید کلا یبار رفتیم اونم رفتارم سرد سرد بود الان اینقد رو دلم بود به شوهرم گفت همش گفت تو بیکاری برات مهم نباشه به درک ازشون 

منم دوست ندارم برم اما بخاطر شوهرم میریم نهایت یه وعده شهر دورم از عید کلا یبار رفتیم اونم رفتارم سر ...

شوهرت باید قدرتو‌ خیلی بدونه واقعا آدم اذیت میشه با چنین آدمای بی وجدانی رفت و آمد کنه. اماا با این وجود به خاطر شوهرت میری خیلی کار بزرگی می‌کنی هر کسی نمی تونه این از خودگذشتگی رو‌ کنه. قدر خودتو بدون 💚.