2733

سلام بچه ها

من ۳ ساله عقدم و حدود چهار ماهه اقدام به جدایی کردم

خانواده همسرم بشدت اذیتم کردن و پشت کارای غلط شوهرشون بودند به طوریکه من گفتم ایمان خیانت میکنه گفتن خوب کرده ازین به بعدم میکنه

حدود سه ماهه پیش اومدن خونمون که مثلا مارو باهم آشتی بدن و دعوا شد و اونا شروع کردن به توهین کردن به من،دفاع از دختر خاله شوهرم(ما خانواده مذهبی هستیم و همه اقوام هم مذهبی هستن شب عروسی خواهر شوهرم دختر خالش مست میکنه میاد دست شوهرم میگیره و خودشو میندازه تو بغلش و میبوستش منم دست شوهرمو گرفتم از قسمت زنانه بیرونش کردم و اینام بدشون اومده دخترخالش هم م،ست بود) و چندتا حرف بدم به خانوادم گفتن(خواهر شوهرم به پدرم گفتم من تورو به عنوان آفتابه سر توالت نمیبرم)

منم شروع کردم و هرچی از دهنم در اومد بهشون گفتم و چندتا واقعیتم زدم توروی اون دختر خالش 

و فرداشم رفتم مهریه و نفقه رو گذاشتم اجرا اونا که اجرائیه مهریه به دستشون رسیده بود و حسابی سوخته بودن(اونشب صدامون رو ضبط کردن و قسمتی که خودشون حرف میزنن رو کات کردن و فقط صدای من هست و خانوادم)

حالا دخترخالش رفته شکایت کرده که من بهش توهین کردم و... (ماده ۶۹۷ قانون.میتونید سرچ کنید ببینید)

دیروز دادگاه ما بود و وکیلم گفت تو نیا و من میرم

تو دادگاهم چندتا دروغ دیگه مثه اینکه من پیش مامانه اون دختره نشستم بد دختره رو گفتمو رفتم خونه اون خاله دیگش دعوا راه انداختم و فحش دادمو تو دادگاه گفتن

در صورتی که ما مشهدیم و اونا نیشابور و تاحالا نیشابور نرفتم من

خلاصه خیلی اعصابم خورده

۱۰ روز دیگم دادگاه بعدیه

خانوادم میگن خودتو ناراحت نکن کاریه که شده ولی نمیتونم ناراحت نباشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام گلم .صدا قابل استناد نیست و صرفا یه اماره هست . مدرک خوبی ندارن . بگو دروغه اصن 

ولی مدرکی نداری راجب مستی؟ یا حتی اینکه داش شوهرتو میبوسید؟ عکس اگه داشتی خوب بودش یا زنگ میزدی ۱۱۰ اون لحظه

In love with darkness ♥🐞
سلام گلم .صدا قابل استناد نیست و صرفا یه اماره هست . مدرک خوبی ندارن . بگو دروغه اصن ولی مدرکی نداری ...

میگم که این اتفاق داخل عروسی افتاد و همه دیدن دوست خواهرمم تو عروسی بود

میگم که این اتفاق داخل عروسی افتاد و همه دیدن دوست خواهرمم تو عروسی بود

مگه شاهد گذاشتن رو پرونده؟ یا تو فیلم عروسی افتاده جریان؟

جلو همه باشه کسی نیاد شهادت بده فایده ای نداره

In love with darkness ♥🐞
2706